Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) Güne 2 Anlaşma Yaparak Damga Vurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) Güne 2 Anlaşma Yaparak Damga Vurdu
Ripple (XRP) Güne 2 Anlaşma Yaparak Damga Vurdu


Ripple (XRP) güne 2 anlaşma imzalayarak damgasını vurudu. RippleNet ağındaki kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Ripple (XRP) gerçekten harika işler yapıyor.

Ripple (XRP) Güne 2 Anlaşma Yaparak BaşladıAmore Finance, yerel bir haber kaynağına göre RippleNet olarak bilinen giderek büyüyen banka ağına katılmak için Ripple ile ortaklık kurdu. Amore Finance, Çek Cumhuriyeti‘nin başkenti Prag’da faaliyet gösteren işletmeler ve bireyler için bankacılık çözümleri sunan bir girişim. Bu duyuruya ek olarak Amore Finance’ın, Cleverlance ile işbirliği yapmak için RippleNet‘e katıldığı bildirildi. Cleverlance, Çek Cumhuriyeti’ndeki bir teknoloji firması olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

RippleNet, sınır ötesi ödemelerdeki mevcut sorunlarını çözmek amacıyla Ripple tarafından piyasaya sürüldü. RippleNet, gerçek zamanlı ödeme çözümleri ve düşük işlem ücretleri sunuyor. RippleNet, bankalar, finansal kuruluşlar, ödeme sağlayıcıları, mobil cüzdanlar ve daha birçok bileşenden oluşan bir ağdır. RippleNet ile kullanıcılar tüm dünyada tek bir anlaşma ile işlem yapabilmektedirler.

Amore Finance, Çek Cumhuriyeti’nden RippleNet’e katılan ilk finansal kuruluştur. Amore Finance böylece müşterilerinin sorunsuz olarak hızlı ve ucuz bir şekilde işlem yapmalarını sağlayacak. Bu başarıda baştan beri şirkete destek veren Cleverlance’ın da büyük payı var.

Dikkate değer RippleNet üyelerinden biri de malvarlığı bakımından Japonya’da 5. en büyük banka olan MUFG. Bundan başka listede, Santander (MC:SAN), Bank of America (NYSE:BAC), Mizuho Financial Group, MoneyGram ve Western Union gibi kuruluşlar da bulunmakta.

Cookie Monster isimli bir Twitter kullanıcısı şöyle diyor:

“Bu bankalardan başım dönüyor!”

Dimmy, başka bir Twitter kullanıcısı şöyle dedi:

“Devam ediyor ve devam ediyor. Ripple”

Yakın zamanda, Ripple, Q3 raporunu yayınladı. Raporda, 163 milyon $’dan fazla XRP sattıkları belirtiliyor. Ayrıca kurumsal doğrudan satışların Q2’deki 16.87 milyon $’dan yaklaşık %500’lük bir artışla 98.06 milyon $’a ulaştığı açıklanıyor. Şirket, pazarın yüksek volatilitesine rağmen bir kilometre taşını daha geçti.

Ripple (XRP) güne 2 anlaşma yaparak damgasını vurdu ama Ripple ile ilgili diğer gelişmeler de var. Diğer gelişmeler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) Güne 2 Anlaşma Yaparak Damga Vurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist: Küçük Kripto Paralara Yapılan Yatırımların Büyük Kısmı ‘Çöp’ Olacak 2019’un popüler Bitcoin fiyat bahsi sonuçlandı CER Yeni Araştırmasını Yayınladı – İşte En Güvenli Kripto Para Borsaları Litecoin: Boğalar mı geliyor? SEC’in Bitcoin ETF onayı için Crypto Mom açıkladı: “Nefesinizi tutmayın.” F2pool Kurucusu: 2 Haftada 600 Bin Bitcoin Madencisi İşi Bıraktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır