Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Ve Ethereum 24 Saatin En Fazla Kaybedeni Oldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin Ve Ethereum 24 Saatin En Fazla Kaybedeni Oldu!
Litecoin Ve Ethereum 24 Saatin En Fazla Kaybedeni Oldu!

© Reuters.  © Reuters.

Litecoin ve Ethereum fiyatındaki düşüşler son 24 saatin en büyük düşüşlerini gördü. Bitcoin fiyatının 3. sırada en büyük düşüş yaşadığı piyasada, yatırımcılara en büyük zararı gün içerisinde bu 2 kripto para birimi yaşattı. 2 kripto para biriminin de yaşattığı toplam kayıp oranı %35’leri görürken, yatırımcıların en büyük kaybı ise Ethereum’dan yana oldu.

Ethereum sahibi kişi sayısının daha çok olmasından dolayı ve piyasa hacminin daha çok olmasından dolayı ilk 2 sıranın en büyük kripto para birimleri olan BTC ve XRP’nin aksine ETH’nin kayıp oranları daha fazla oldu ve XRP’nin 2. sırasını koruduğu piyasada, yatırımcılar açısından en büyük düşüş toplam olarak Bitcoin’de olması ise en büyük düşüşleri tetiklemesi ve en fazla yatırımların 50 milyar dolar piyasa hacminden daha fazla piyasa hacmine sahip olmasından dolayı Bitcoin yönünde olduğu değerlendirilmekte.

Bitcoin Alanlar Üzgün
Bitcoin sahiplerinin piyasada en üzgün yatırımcı profili olduğu, Ethereum’un ise bunun hemen ardında olduğu belirtilmekte. Bitcoin sahipleri Ethereum fiyatının %5 oranında daha fazla düşmesinin nedenini ise Bitcoin’e ve ilginin azalmasına bağlamakta.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Ve Ethereum 24 Saatin En Fazla Kaybedeni Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kriptolar Düşüşte, Coincheck ABD’ye Yayılmayı Hedefliyor Kripto Para Uzmanları Son Çeyrekte En Çok Kazandıracak Altcoinleri Paylaştı! Federal Rezerv Bankası Yetkilisi: Blockchain ve Kripto, Finansal Hizmetler İçin Kilit Rol Oynayacak Flaş kripto para haberleri: Bitcoin, XRP, Ethereum, TRON, Litecoin, Stellar, IOTA hakkında son gelişmeler Kripto Paralar 2019’da Ne Kadar Olacak, 2019 Düşüş Yılı Mı Olacak? Hong Kong’un Dev Terminali Blockchain Teknolojisinden Faydalanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır