Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple ve Stellar Finans Dünyasını Değiştiriyor!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple ve Stellar Finans Dünyasını Değiştiriyor!!
Ripple ve Stellar Finans Dünyasını Değiştiriyor!!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple ve Stellar finans dünyasını değiştirebilir. Blockchain teknolojisinin primer kullanım alanı hiç şüphesiz finans sektörü. Bu sektöre bankacılık, stok marketler ve birlikte global ekonominin kuruluşunu yürüten daha fazla alan da dahil.

Ripple ve Stellar Finans Dünyasını Yenilecek
Dünyada her şey ekonomi etrafında dönüyor. Dünyanın dönmeyi bırakacağını söylemek bile bunun aksini iddia etmek kadar komik olamazdı.

Blockchain bazlı projelere ilginin  büyümeye devam etmesnin  hatta Wall-Street’e nüfuzunun ana sebeplerinden biri de bu. Bu projelerin temel olarak bir ve aynı hedefi var: Finans endüstrisini parçalamak.

Eğer siz de böyle  potansiyele sahip  bir projeye yatırım yapmak istiyorsanız en iddialı yerleşim Ripple ve Stellar olabilir. Ripple ve Stellar finans dünyasını kökten değiştirebilir.

Ripple (XRP)
Ripple zirveyi ve dibi gördü. Fakat sonunda, kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken, yatırım yapmaya değer bir proje.

Ripple sınır ötesi ödemelerde bir standart haline gelebilmek için yola çıktı ve eğer bu başarılabilirse aynı zamanda multi trilyon dolarlık bir endüstri parçalanmış olacak.

Böyle büyük bir başarı yakalanabilirse XRP’nin değeri aya fırlayabilir.  Gittikçe daha fazla kurumun Ripple’a yanaşması, Ripple ürünlerini ve dijital değeri XRP’yi benimsemelerinin sebebi de bu olsa gerek.

Stellar(XLM)
Global finans endüstrisini parçalayabilecek diğer önemli bir değer de Stellar.

Tıpkı XRP gibi XLM’nin de global finans sektörü için likidite aracı haline gelme şansı oldukça yüksek. En önemli potansiyeli stock marketleri desentralize etmesinde yatıyor.

Şimdilik, stock borsaları pek çok insanın pazarda yer almasına engel olan sentralize varlıklar.

Stellar, ücretsiz, merkezi olmayan borsası nedeniyle tahvil tokenler için mükemmel bir platform ve stock marketleri kamuya açıyor.

Diğer bir deyimle, yakın gelecekte dünya genelinde herkes Amazonda ya da herhangi  bir blue-chip şirkette tahvil tokenler vasıtasıyla alışveriş yapabilecek.

Stellar network üzerinde işlem yapan DSTOQ’un ilk desentralize stok borsası haline gelmeye başlamasıyla da bunun ipuçlarını görebilirsiniz.

Bu yüksek ölçekte gerçekleştikten sonra , Stellar bugünkü değerini kat kat aşmış olabilecek.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple ve Stellar Finans Dünyasını Değiştiriyor!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, mucidi Satoshi Nakamoto’nun öngörüsü yolunda ilerliyor Bitcoin borsası mağdurları, CEO’nun evini bastı, ailesi karakola sığındı Günün kripto para haber özetleri: Bitcoin, Ripple, Tron, EOS, VeChain Eski JPMorgan yöneticisi: Bitcoin ölmüyor, dijital altına evriliyor HitBTC ve Bitcoin Private geliştiricileri arasındaki anlaşmazlık BTCP’ye baskı yapıyor Cardano 15% oranında yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır