Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı
Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı

© Reuters.  Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı© Reuters. Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı

Gün geçtikçe daha hızlı bir ivmeyle gelişen ve büyüyen kripto para dünyasına, yeni bir Türkiye merkezli kripto para borsası daha dahil oldu. Binans, 26 Şubat 2018 tarihinde kullanıcı kayıtlarını almaya başladı.

Hakan Baş, Alper Özdemir ve Mustafa Alpay ortaklığında kurulan Binans ilk önce Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraları işleme açılması bekleniyor. İlk açılışın ardından ise Erc-20 tokenlerini yani diğer altcoinleri kapsayarak etki alanını genişletmeyi hedefleyen girişim, ilk üyeleri için bir güzellik yapıyor ve alım satım işlemleri başlayana kadar hesabınızı oluşturup onaylattığınız anda 100 TL’lik “Hoş Geldin” hediyesini hesabınıza yüklüyor.

Sisteme giriş yapıp hesap bilgilerinizi tamamladıktan sonra belirtilen evrakları yükleyip kimliğinizi doğruluyorsunuz ve belirtilen meblağ hesabınıza yükleniyor. Ayrıca Binans borsasının önemli bir özelliği de kripto paraların offline cüzdanlarda mufahaza edilebilmesi.

Kripto para borsası konusunda Türkiye’de bir ilk olmasa da tecrübeli girişimcileriyle iddialı bir noktaya gelme potansiyeline sahip Binans, hedefini güvenilir ve kalıcı bir oyuncu olmak olarak açıklıyor. Kripto para dünyasında hedefledikleri başarıya dürüst ve sağlam adımlarla ilerlemelerini diliyoruz.

Buraya tıklayarak Binans borsasına üye olabilirsiniz.

Hakan Baş Kimdir?

Lidyana.com CEO’su, Peak Games, Krombera, Anibera, Groop App ve Supermassive kurucu-ortağı olan Hakan Baş, şu an Lidyana.com YK Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Wired UK dergisi Eylül 2016 yılında Hakan Baş’ı “teknolojiye yön veren global 100 isim”den biri olarak göstermiştir.

Liseyi Üsküdar Amerikan Lisesi, lisans eğitimini Cornell University, MBA eğitimini ise Yale University’de tamamlamıştır. Eski milli, rekortmen yüzücülerimizden Hakan Baş aynı zamanda Girişimcilik Vakfı kurucu YK üyesi, Endeavor Danışma Kurulu üyesi, SosyalBen Vakfı YK üyesi ve Fenerbahçe SK kongre üyesidir.

Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’in Dev Şirketi Alibaba, Alibabacoin’e Karşı Açtığı Davadan Olumlu Sonuç Aldı Coinbase’den Suriyeli Mültecilere Yardım Eli Bitcoin 2019’da %117 Değer Kazandı! Reddit Kurucusu: Piyasada Sadece Gerçek Kripto Para Destekçileri Kaldı Tom Lee: Bitcoin ve kripto para fiyatı küresel pazarla negatif ayrışıyor Bitcoin Kâhini Woo’nun Son BTC Tahmini Coşturuyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır