Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Tercih Edilebilecek En İyi Kripto Para EOS!”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Tercih Edilebilecek En İyi Kripto Para EOS!”
”Tercih Edilebilecek En İyi Kripto Para EOS!”

© Reuters.  © Reuters.

Çin Halk Cumhuriyeti yetkilileri düzenli aralıklarla yayınladığı ”kripto para listesi” raporunu bugün tekrar yeni güncel sürümü ile yayınladı. Çin hükümetine göre kripto para birimlerinin bir süre öncesine göre sıralamalarında değişimler oldu ve kripto paraların sıralamasında EOS 1. sırasını koruyarak, en tercih edilebilecek ve en iyi kripto para birimleri sıralamasında ilk sırayı kaptı. Bitcoin ise beklenenden daha kötü bir performans sıralaması ile 15. sıranın gerisine düşerek 18. sıraya geriledi. Çin Halk Cumhuriyeti yetkililerinin kripto para alımına karşı olmalarına rağmen düzenli aralıklarla yayınladıkları bu raporların önemi çok büyük değil ancak ülkedeki vatandaşların bir kısmının tercihlerini etkileyebilecek güçte raporlar olarak değerlendiriliyor.

Çin kararlı!
Çin Halk Cumhuriyeti yetkilileri, kripto paralar konusunda yaptırımlar uygulamak ve belirli aralıklarla kripto para baskınları düzenlemek konusunda çok kararlı davranıyor. Bunun nedenini ise kripto paraların riskli olabilcek olmasından dolayı vatandaşlarının yatırımlarının yanmaması için ve olası kayıplar yaşamalarını engellemek için aldığını belirtiyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Tercih Edilebilecek En İyi Kripto Para EOS!” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Chris Burniske: Bitcoin 1 Trilyon Dolarlık Piyasa Değerine Ulaşabilir! Stellar Lumens’i Geride Bırakan EOS, Adeta Uçuyor! Yükseliş Yüzde 20 ve Hala Devam Ediyor Elon Musk’tan Bitcoin Yorumu: “Nakit Paradan İyi Olduğu Gün Gibi Ortada” IOTA’nın endüstri pazarı lansmanı gelecek dönemlerde coine fayda sağlayabilir Charlie Lee’den İddialı Çıkış: “Bir Sonraki Halving Litecoin Madenciliğinde Şok Etkisi Yaratacak” Önemli Gelişme: SPK, kaldıraçlı Bitcoin borsasını kapatıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır