Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çin, Blockchain Teknolojisi Şirketlerini Yasalarla Düzenleyecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çin, Blockchain Teknolojisi Şirketlerini Yasalarla Düzenleyecek!
Çin, Blockchain Teknolojisi Şirketlerini Yasalarla Düzenleyecek!

© Reuters.  © Reuters.

Çin Halk Cumhuriyeti Siber Uzay İdaresi (CAC), Blockchain teknolojisi geliştirecek olan şirketlerin ve Blockchain şirketlerinin kısa süre içerisinde belirlenen yasalara uymak zorunda kalacak olduklarını ve zincir teknolojisi şirketleri hakkında verilen kararlara uymayan zincir teknolojisi şirketlerine binlerce dolar ceza uygulanabilecek olduğunu açıkladı. Blockchain teknolojisi şirketlerinin açıldıktan 10 gün içerisinde bunu Çin Halk Cumhuriyeti Siber Uzay İdaresi (CAC) bildirmeleri ve sunucu adresleri, şirket ünvanları, şirket kurucusu gibi bilgilerin tamamının Çin Halk Cumhuriyeti Siber Uzay İdaresi (CAC) bünyesine teslim edilecek olan bilgide bulunması gerektiğini açıkladı.

Blockchain teknolojisi şirketlerini korkutan kararlar!
Çin Halk Cumhuriyeti Siber Uzay İdaresi (CAC) yetkilileri tarafından alınmış olan bu kararlar ülkede kripto para sahibi olan ve zincir teknolojisi yatırımı düşünen yatırımcılar ile zincir teknolojisi şirketlerinin yöneticilerini korkutuyor. Sunucu adreslerinin Çin dışında olması durumunda nasıl işlem uygulanabilecek olduğu konusunda açıklama yapmayan CAC, gelecekte problemler yaşanmaması için bu bilgilerin en geç 10 gün içerisinde bildirilmesini ve bu konuda hazırlanacak raporun kendilerine teslim edilmesini istiyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çin, Blockchain Teknolojisi Şirketlerini Yasalarla Düzenleyecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Maaşları Bitcoin’le Ödemeyi Olanaklı Kılan Şirkete Rağbet Büyüyor Bitcoin’in Yükseleceğine Olan İnanç Günden Güne Artıyor EOS 20% oranında düştü Şili’deki Kripto Para Borsası Buda Lightning Network’ü Destekleyecek Litecoin tarihinin ikinci yarılanmasının eli kulağında: Yükseliş bitti mi? Japonya’nın En Büyük Bankası da Kripto Para Çıkarıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır