Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple, Orta Doğu Bölgesi ile İlişkilerini Geliştirmeye Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple, Orta Doğu Bölgesi ile İlişkilerini Geliştirmeye Devam Ediyor
Ripple, Orta Doğu Bölgesi ile İlişkilerini Geliştirmeye Devam EdiyorOtoriteler, son dönemde yaptığı anlaşmalar ile Orta Doğu piyasasında önemli bir yer edinmeye başlayan Ripple şirketi için, bu anlaşmaların bir başlangıç olduğunu ve şirketin, Orta Doğu’daki portföyünü ve skalasını daha fazla geliştirmek için çalışmalarına devam edeceğini ifade ediyor.

Son olarak Kuveyt Finans Merkezi ile bir anlaşma imzalayan ve Ripple ürünlerinin kullanılmasını kapsayan anlaşma ile gündeme gelen Ripple – Orta Doğu ilişkileri, bazı analistlere göre önümüzdeki dönemde daha da fazla sıklıkla göreceğimiz bir şey olacak.

Orta Doğu bölgesinin, ekonomik olarak son derece güçlü ve zengin ülkeler barındırdığına değinen otoriteler, Ripple’ın da bu konunun farkında olduğunu ve bölge ile ilgili çalışmalarını sıklaştıracağını düşündüklerini ifade ediyorlar.

Bir süredir Kuveyt yönetiminin Ripple ürünlerini denediği ve bu uzun sayılabilecek deneme sürecinin ardından, şimdi ise ürünün kullanıma geçeceği belirtilirken, Kuveyt hükümetinden gelen yorumlar da, oldukça ilgi çekiciydi.

Konuyla ilgili konuşan Ripple yönetim kurulu üyesi Dilip Rao, Kuveyt Finans Merkezi başkanının kendisine ürünle ilgili şu yorumu yaptığını ifade etmişti:

”Kuveyt Finans Merkezi başkanı ile konuştum ve Ripple konusunda söyledikleri gerçekten ilgi çekici ve çok güzeldi. Kendisi, SWIFT sistemine, Ripple’ın ciddi bir alternatif olacağı ve Ripple’ın pazardaki rekabeti arttıracağı konusunda görüş bildirdi.”

Bakalım tüm bu yatırımlar ve ortaklık anlaşmaları sonucunda, Ripple ürünü ve XRP tokeni bazında, Orta Doğu’nun tetikleyeceği gelişmeler neler olacak?

Ripple, Orta Doğu Bölgesi ile İlişkilerini Geliştirmeye Devam Ediyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple, Orta Doğu Bölgesi ile İlişkilerini Geliştirmeye Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Peter Brandt, Ripple’in XRP’si için yeni bir yükseliş hedefi belirledi Binance CEO’su XRP Hakkında Olumlu Açıklamalar Yaptı Andreas Antonopoulos: “milyonerlerin Bitcoin’e ihtiyacı yok” Bitcoin Hala 4 Bin Doların Üstünde, Piyasaya Düşüş Hakim ‘Kripto Vadisi’ Birliği Başkanı: İsviçre Blockchain Yatırımcılarına ‘Açık’ ve Onlar İçin ‘Kolay’ Olmalı! Alt Koinlerin Rallisi Başladı Mı? Piyasa Tamamıyla Yükselişte!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır