Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple IMF görüşmeleri devam ediyor. Ripple CEO’su IMF başkan yardımcısını ikna edebilecek mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple IMF görüşmeleri devam ediyor. Ripple CEO’su IMF başkan yardımcısını ikna edebilecek mi?
Ripple IMF görüşmeleri devam ediyor. Ripple CEO’su IMF başkan yardımcısını ikna edebilecek mi?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple IMF görüşmeleri XRP’ye ve diğer kripto paralara yeni bir ivme kazandırabilir. Her ne kadar bu momentum hala önemli bir şekilde gerçekleşiyor olsa da, bazı ihtiyatlı iyimserliklerin bir nedeni var.

Ripple IMF görüşmeleri devam ediyorBirkaç hafta boyunca, XRP fiyatını yeni bir seviyeye yükseltmek için bir itme oldu. Şimdi 0.45 doların üzerindeki fiyat istikrarı bir süredir devam ediyor. Geleceğe bakmanın zamanı geldi. XRP‘yi 0.55 dolara ya da potansiyel olarak ötesine itmek, oldukça büyük bir meydan okuma olacaktır.

Geçtiğimiz 24 saatte XRP fiyatında dolar karşısında %4, Bitcoin’e karşı ise %3.5’lik bir artış oldu. Bu, gelecek dönemlerde XRP‘nin bir kez daha 8,900 Satoshi seviyesini aşması gerektiğini gösteriyor. Ancak bu konuda geleceğin ne olacağını kimse asla bilemez. Bitcoin hala zayıf bacaklar üzerinde ve buna bağlı olarak diğer tüm para birimleri için güçlü bir pazar göstergesi olmaya devam ediyor.

Sosyal medyaya baktığımızda, Brad Garlinghouse’un XRP ve Ripple kelimesini bir kez daha yaydığı görülüyor. Halen devam eden bir konferansta blokzincir için kullanım durumlarını tartışmak üzere bir panelde. Bu oldukça ilginç bir gelişme. Garlinghouse, IMF Genel Başkan Yardımcısı Ross Leckow‘u şirketin potansiyeli hakkında ikna etmeye çalışmaktadır.

Aynı zamanda, Ripple ve XRP’nin ileriye doğru hareket etme potansiyelini yalanlamaya devam edenler var. Victor Erem, bu dijital varlıkla hiç kimsenin ilgilenmediğinden emin. Bunun yerine, tüm tedarik yavaş yavaş bilgisiz perakende yatırımcılarına satılıyor. Bazı şeylere tuhaf bir bakış olsa da, Erem’in bu çizgide düşünen tek kişi olmadığını varsaymak güvenli.

XRP’nin fiyatını etkileyen olumlu gelişmeler, XRP sahipleri ve spekülatörler arasında sevinçle karşılanmaktadır. TweetyCrypto, işler tekrar doğru yönde gittiği için mutlu görünüyor. Halen XRP’yi içeren gerçek bir boğa koşusu hakkında konuşmak için henüz çok erken iken, mevcut momentum, olabileceği kadar kırılgan olsa da göz ardı edilemez.

Şu anki durum, herhangi bir kripto para biriminin, insanların beklemediği bir zamanda çok değer kazanmaya başlayabileceği şekilde. NEM tam olarak bunu yapıyor ve XRP fiyatı görünüşte çok benzer bir yola doğru gidiyor. Eğer bu momentum ileri doğru hareket etmeye devam ederse, 0.55 $ seviyesini XRP hızlı bir şekilde geçebilir.

Diğer haberlerimiz için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple IMF görüşmeleri devam ediyor. Ripple CEO’su IMF başkan yardımcısını ikna edebilecek mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2008 krizini öngören yatırımcı, Bitcoin’i “büyük fırsat” olarak tanımlıyor Blockchain Uzmanına Göre Bitcoin 2019’da Yeni Yüksek Seviyeleri Görebilir Bitcoin Boğa Koşusu İçin Tarih, Ethereum’un 2019’daki Konumu, Ripple’ın Kapsamlı Raporu: Öne Çıkan: LTC, ADA, TRON, Waves ve Lisk Haberleri Bitcoin 9 bin dolardan döndü… Peki neden? Tayland’daki Vatandaşlar Kripto Para Dolandırıcılığından Şikayetçiler Hükümetler Facebook’un Libra’sını Neden Yasaklıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır