Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) 2019’un ilk Çeyreğinde 5 Doları Görmesi Mümkün Görünüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) 2019’un ilk Çeyreğinde 5 Doları Görmesi Mümkün Görünüyor
Ripple (XRP) 2019’un ilk Çeyreğinde 5 Doları Görmesi Mümkün Görünüyor

2/2


2/2

Ripple (XRP) 2019’un ilk çeyreğinde 5 doları görmesi olası. Geçen ay bahsini ettiğimiz harmonik formasyon tamamlandı ve fiyatlar çıkış için yol arıyor. Soru şu: Ne zaman?

Ripple (XRP) 2019’un ilk Çeyreğinde 5 Doları Görür Mü?

Aşağıda gördüğünüz harmonik hareketin tamamlanmış hali. Eylül ayı başlarında daha bu harmonik formasyon tamamlanmadan önce yayınlanmış olan analizimizi okumanızı tavsiye ediyorum. Çünkü olaylar orada bıraktığımız yerden devam ediyor. Ekimde Ripple Başkadır


Şekilde görmüş olduğunuz boğa Gartley formasyonu öngörüldüğü şekilde tamamlandı ve fiyat harmonik hedefine yürümek için yola çıkmak üzere. Grafikteki RSI göstergesinin bize anlattığı şey ise şu. XRP aşağı yönlü fiyat yörüngesinden çıktı artık. Harekete geçmek için piyasanın toparlanmasını bekliyor. Bu da Ripple’da beklenen yükselişi geciktirebilecek olası tek etmen. Lakin şu da var ki piyasa Bitcoin önderliğinde harekete geçtiğinde XRP ayağa fırlamak için fırsat kolluyor olacak.

Sert bir yükselişe imza atmak isterken BTC tarafından durdurulmak XRP’nin başına ilk kez gelen bir hadise değil. Grafikte D noktasından sonrasına bakarsak aslında oluşan formasyonun yükselen üçgen olduğu açık. Hatta fiyatlar yükselen üçgen destek hattından güç almış gözüküyor. Yükselen üçgenler ise yukarı yönlü fiyat kırılımı gerçekleştirmeleriyle ünlüdür.

Sorun Ripple’ın yükselip yükselmeyeceği değil. Grafiğe göre XRP çoktan dibi görmüş ve yükseliş için hazırlıklarını tamamlamış görünüyor. Asıl sorulması gereken soru Ripple’ın geçmişteki kazanç oranlarını tekrarlayıp tekrarlayamayacağı.

Ripple Haftalık GrafiğiŞimdi de Ripple haftalık grafiğine göz atalım. Ripple son iki yılda %5043 artış gösterdi. Türkçesi şu: değeri tam 50 kat arttı. Ki bu da onu performansı en iyi coinler arasında birinci sıraya yerleştiriyor. Ripple fiyatı yazı kaleme alındığında 0.45 dolar seviyesindeydi. Lakin şunu hatırlatmakta fayda var ki yeni fiyat döngüsü henüz başlamadı.


Eğer Ripple geçmişte sergilediği fiyat hareketi şablonunu tekrar ettirecekse 2019 ilk çeyreğinde 5 dolara ulaşabileceğini söyleyebiliriz. Bu fikir çoklarınca imkansız gelebilir. Unutmayın ki Ripple son 2 yıldaki astronomik yükselişini şimdiki banka anlaşmaları olmaksızın başarmıştı. Sadece proje haliyle gerçekleştirdiği fiyat yükselişini Dünya’ya gerçek ürün ve hizmet sunmaya başladığı dönemde neden gerçekleştiremesin?

Bu sektörde en çok kullanılan ve en çok güvenilen göstergeler sıradaki yükseliş dalgasında Ripple’ın eski rekorlarını kıracağını gösteriyor. Elbette bu kadar büyük piyasa büyüklüğü olan bir kripto para için 20x ve benzeri yükseliş rakamları kolay değil. Lakin Ripple ve benzeri projelerin hedeflediği sektörün büyüklüğü göz önüne alınırsa imkansız değil. Önümüzdeki yıllarda trilyonlarca dolarlık paranın el değiştirdiği forex piyasasından, çok ufak da olsa pay alınması durumunda fiyatların kaça tırmanabileceği hakkında fikriniz var mı?

2019 Yılı Ripple Fiyat Tahmini için Tıklayın

Ripple Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) 2019’un ilk Çeyreğinde 5 Doları Görmesi Mümkün Görünüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tecrübeli analistten tüm endişeleri dağıtacak Bitcoin tahmini Ethereum’un Constantinople Hard Fork’u 2019’a Kadar Ertelenecek Tom Lee: “Ripple tokeni XRP piyasadan ayrışmaya başladı” Binance, Bitcoin OTC sektörüne de el attı! Kraken Borsasında 5 Farklı Fiili Para Birimi Daha Kullanılabilecek Etoro Kripto Para Analistinden Son Dakika Bitcoin ve Ripple Yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır