Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum’daki Hard Forka Yeni Destek Var: CEX.IO

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum’daki Hard Forka Yeni Destek Var: CEX.IO
Ethereum’daki Hard Forka Yeni Destek Var: CEX.IOLondra merkezli kripto para borsalarından CEX.IO, Ethereum ağında yaşanacak Constantinople hard forkunu destekleyeceğini açıkladı.

Hard Forka Destek

Kripto para borsalarından CEX.IO, bugün erken saatlerde bir duyuru paylaştı. Şirket paylaştığı bu duyuruyla birlikte Ethereum ağında yaşanacak olan Constantinople hard forkunu destekleyeceğini açıkladı.

CEX.IO yetkilileri an itibariyle bu forku desteklemek için gereken teknik altyapıyı hazırlamakla meşguller.

Ethereum geliştiricilerinin uzun süredir planladıkları Constantinople forkunun 7.080.000. blokta gerçekleşmesi bekleniyor. Bu blok sayısının ise 14 Ocak-18 Ocak 2019 tarihleri arasında görüleceği düşünülüyor.

CEX.IO, bu forka ayak uydurabilmek için Ethereum üzerinden yapılan para yatırma ve çekme işlemlerini kısa süreliğine durduracak. Güncelleme süreci tamamlandıktan sonra ETH işlemleri normal seyrinde devam edecek.

Constantinople

Ethereum geliştiricileri yukarıda da belirttiğimiz üzere bu fork üzerinde uzun süredir çalışıyorlar.

Bu fork kapsamında beş farklı Ethereum Gelişim Önerisi hayata geçirilmiş olacak. Bu güncelleme tamamlandıktan sonra Ethereum yazılımını kullanan tüm bilgisayarların güncellemeye ayak uydurmaları gerekecek.

CEX.IO şirketinin CPO’su olan Elaine Neal, bu konu hakkında şu yorumu yapıyor:

“2.7 milyon kullanıcıya hizmet veren bir şirket olarak Dünya genelindeki müşterilerimizin güven verebilmek için güvenilir ürünler ve hizmetler üstünde çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin ve ürünlerin her biri, kullanıcılarımızın yaşadıkları mali problemlere bir çözüm sunuyor olmalı.”

Ethereum ağında yaşanacak olası bir ayrılık durumunda CEX.IO kullanıcıları bu yeni koini de alabilecekler. Şu ana dek Bitbox, Okex, Huobi ve Binance gibi borsalar da Constantinople forkunu destekleyeceklerini açıkladılar.

Ethereum’daki Hard Forka Yeni Destek Var: CEX.IO isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum’daki Hard Forka Yeni Destek Var: CEX.IO - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dark Web Satıcısına 20 Yıl Hapis Cezası! Yarın büyük gün: SEC’in Bitcoin ETF kararı kripto piyasalarında çöküşe neden olur mu? Samson Mow: Bitmain IPO’su Çok Şüphe Uyandırıcı JPMorgan CEO’su Jamie Dimon: Bitcoin ”Umurumda Değil” Nvidia: Hisselerin Dördüncü Çeyrekteki Düşüşünde Kripto Para Madenciliğinin Payı Yok! Rippe (XRP) Biri Mobil İki Bitcoin Borsasında Listelendi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır