Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Fiyat Grafiğinde Kırılma! Zaman Daralıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Fiyat Grafiğinde Kırılma! Zaman Daralıyor!
Ripple Fiyat Grafiğinde Kırılma! Zaman Daralıyor!


Ripple fiyat grafiğinde kırılma oluşmaya başladı. Acaba Ripple yeni bir patlama yapacak mı? Bu kırılma böyle devam ederse piyasaya yansıması nasıl olacak?

Ripple Fiyat Grafiğinde Kırılma Ne Anlama Geliyor?Ripple fiyat grafiğinde kırılma öyle bir daralma göstermeye başladı ki, bir kaç güne kalmaz büyük bir patlama yapabilir. Kripto paralar ile ilgili uzmanlar bu yönde görüş bildiriyor ve diyorlar ki; eğer bir para grafiği dar bir üçgende sıkışıp kalmışsa, patlamaya her an hazırdır. Kripto paraların anası Bitcoin kendi problemleriyle uğraşadursun, peşinden gelen yavrusu Ripple’ın da büyük işler peşinde olduğunu grafikler gösteriyor!

Ripple bu yıla damgasını vurdu ve bütün kripto para dünyası onu büyük bir dikkatle takip etmeye başladı. En son %2 değer kazanmıştı. Saatlik göstergede dar bir üçgene sıkışıp kalmış olarak beliriyor grafikte. Bu tür dar alanlara sıkışıp kalma normal olarak bir bombanın patlamadan önceki durumuna benzetilir finans dünyasında. Öyle bir durumdur ki, kendini serbest bırakmasına çok az bir zaman kalmıştır ve ne zaman ne olacağını ise kimse kestiremez. Ripple tam da şu anda böyle bir pozisyonda. Her an kendini serbest bırakıp bir patlama yaşayabilir. Yukarıda ki anlık direnç, üçgen şeklinde aşağı doğru 0,41 dolarda yerleşmiş gibi görünüyor. Yukarı doğru destek noktası ise 0,453 dolar.


Ripple’ı çok iyi takip etmek lazım. Bu yıl gösterdiği başarılarla adından epeyce söz ettirdi ve ettirmeye de devam edecek gibi.

Ripple Küresel Bir Fenomen Olma Yolunda başlıklı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Ripple ile ilgili diğer haberler için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Fiyat Grafiğinde Kırılma! Zaman Daralıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Goldman Sachs: Gelecekte Kripto Para Sektörüne Girebiliriz ABD-Çin Ticaret Savaşı Bitcoin Fiyatını 25 Bin Dolara Taşıyacak Dikkat, Balina uyarısı!!! 20.000 Ethereum özel hesaptan Binance borsasına transfer edildi! Bu altcoin tırmanıyor! Popüler analist öngörüsünü paylaştı Overstock CEO’su Hisselerinin Yüzde 10’unu Sattı – ‘Merak Etmeyin, Hala Oyundayım’ Araştırma: Sadece 318 Adres Mevcut Tether (USDT) Arzının %80 Sahip!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır