Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Uçmaya Devam Ediyor: Sebep Ne?

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Uçmaya Devam Ediyor: Sebep Ne?
XRP Uçmaya Devam Ediyor: Sebep Ne?XRP, kripto para piyasalarında bugünün tartışmasız yıldızı olmayı başarırken, bu yükselişe neyin sebep olduğu da kripto para camiasında tartışılmaya başlandı. Yakaladığı artış ile 0,50 dolar seviyelerinin üstünü gören ve yatırımcısını sevindiren XRP’nin işlem hacmi ise neredeyse 2 katına çıktı. Birçok yatırımcı, başta Reddit ve Twitter olmak üzere çeşitli sosyal mecralarda bu konu ile ilgili tartışmalarını yaparken, birçok otorite, OKeX borsasının yaptığı yeni listelemenin bu noktada önemli olduğu sonucuna vardı.

OKEx’de XRP / BTC margin trading opsiyonunun borsaya eklenmesinin çok önemli olduğu ifade edilirken, XRP’deki artış da buna bağlandı. Konuyla ilgili borsadan yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanılmıştı:

”Kullanıcılarımızdan gelen yüksek talepler doğrultusunda, biz de bu talepleri karşılamak için XRP / BTC ve LTC / BTC margin trading opsiyonlarını borsamızda listelemeye karar verdik. Tüm işlemler 6 Kasım tarihinden itibaren başlayacaktır.”

XRP’nin yaşadığı artışın ardından bu durumun bir boğa öncüsü olduğu yönünde de yorumlar yapılıyor. Analistler, boğa sezonu öncesi XRP gibi baş üstü kripto paraların yakalayacağı rallinin önemli olacağına değinirken, bu örnekte de görüldüğü gibi XRP’nin yakaladığı yüksek artışın çok önemli olduğuna vurgu yapıyor.

Bu durumun devam edip etmeyeceği, edecekse de ne kadar bir süre devam edeceği konusunda ise çeşitli fikir ayrılıklarının mevcut olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda XRP, yüzde 16’lık bir artışla 0,54 dolardan işlem görüyor.

XRP Uçmaya Devam Ediyor: Sebep Ne? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Uçmaya Devam Ediyor: Sebep Ne? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uzmanlar Açıklıyor: Bitcoin Neden Yüzde 10 Düştü, 40 Milyar Dolar Piyasadan Nasıl Eridi? 5 Yıldızlı İsviçre Oteli Bitcoin Kabul Edeceğini Açıkladı! Venezuela’da Kriz Büyürken, Pompliano’dan Trump’a Bitcoin Mesajı Bitcoin Dört Yıldan Beri İlk Defa, Haftalık Grafikte ‘Oversold’ Durumuna Düştü – Yükseliş Yaşanır Mı? Justin Sun 4.5 Milyon Dolarlık Büyük Haberi Açıkladı! Bitcoin 5% artışla 5.515,8 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır