Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fundstrat Analisti: Boğaların Beklemesi Lazım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fundstrat Analisti: Boğaların Beklemesi Lazım
Fundstrat Analisti: Boğaların Beklemesi Lazım Fundstrat Global Advisors kurumundaki bir uzmana göre, boğa piyasasının gelişmek için biraz daha zamana ihtiyacı var. Sluymer söz konusu zamanın piyasanın gördüğü teknik zararı onarabilmesi için gerektiğini de vurguladı.

Boğaların Beklemesi Lazım
Basın saatine göre Bitcoin son 24 saate göre %0.24’lük bir düşüş ile, 6.584 dolardan işlem görmekte. Piyasanın lideri geçtiğimiz hafta içerisinde de aynı seviyelerde kalmayı başarmıştı. Yine de, Eylül ayının başlarında 7.400 dolara kadar çıkan Bitcoin, şu an ayın en yüksek seviyesinin %13 gerisinde kalmakta.

Fundstrat Global Advisors kurumunun önde gelen analistlerinden Rob Sluymer’e göre, boğaların bu sırada biraz beklemesi lazım. Sluymer müşterilerine gönderdiği bir bildiride şunları ifade etti:

”2018 yılı içerisinde oluşan teknik hasarı göz önüne alacak olursak, çoğu kripto para biriminin yeni bir boğa piyasası oluşmadan önce aylarca hasar giderme sürecine ihtiyaç duyacağını söyleyebiliriz. Bu durum  ayı piyasasından sonra diğer varlık sınıflarında da görülen ayı piyasası sonrası davranış ile tutarlıdır.”

Bu ayın başlarında, Fundstrat Global Advisors’ın yönetici ortağı ve ünlü isim Tom Lee, Bitcoin fiyatı için olan iyimser tahminini yinelemiş ve bunu CBOE’nin Ethereum vadeli işlem sözleşmeleri çıkarmasına dayandırmıştı.

Ancak Lee’nin tahmininin tam tersine, Eylül ayı boyunca ne ETH ne de BTC ciddi bir artış yaşamadı ve ETH çoğu zaman ikincilik sırasını XRP’ye bile kaptırdı. Bakalım ilerleyen aylarda Sluymer’in söylediği ”tamir” süreci gerçekleşecek ve piyasalar boğaları karşılamaya hazır olacak mı?

Fundstrat Analisti: Boğaların Beklemesi Lazım isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fundstrat Analisti: Boğaların Beklemesi Lazım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Siber Güvenlik Şirketlerine Göre En Güvenli Bitcoin Borsaları Ravencoin (RVN) Mainnet Açılışını Bugün Yapacak Malezya, Çin’in desteğiyle blockchain şehri kuracak Crypto.com’un Avrupa Genel Müdürü, Türkiye planlarını açıkladı Kripto Paraların Parlayan Yıldızı BitTorrent 10x Yapabilecek mi? Dev Bitcoin Cüzdanı Ledger’da Beklenen Gün Geldi! 7 Ocak’ta Ne Açıklanacak?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır