Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple CTO: Daha İyi Anlaşmalar İçin XRP Fiyatının Daha Yüksek Olması Gerekiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple CTO: Daha İyi Anlaşmalar İçin XRP Fiyatının Daha Yüksek Olması Gerekiyor
Ripple CTO: Daha İyi Anlaşmalar İçin XRP Fiyatının Daha Yüksek Olması Gerekiyor

© Reuters.  © Reuters.

XRP fiyatının daha yüksek olması gerekiyor. Ripple CTO, daha iyi anlaşmaların yapılabilmesi için Ripple XRP fiyatının daha yüksek olması gerektiğinin altını çiziyor. Peki ama bu nasıl olacak ?

XRP, Ripple’ı Olumsuz Yönde Etkiliyor mu?

Ripple ve XRP iki farklı varlık olsalar da, artık insanlar, Ripple deyince XRP’yi, XRP deyince zihinlerinde Ripple’ı oluşturuyorlar. Sanki ikisi aynı şeymiş gibi. Bilinçaltına işleyen bu olgu bazen Ripple’a zor zamanlar yaşatabiliyor. Çünkü bankalar vb. kurumlar, Ripple ile ortaklık kurup RippleNet’e bağlanmak istediklerinde, XRP’yi de göz önünde bulunduruyorlar.

Ripple şirketi, XRP ürününün, yaptıkları anlaşmalarda hiçbir etkisinin ve bağlayıcılığının olmadığını söylese de, insanların ve şirketlerin bilinçaltına yerleşen Ripple XRP birlikteliğini kırmayı bir türlü başaramıyorlar. Şirketler yaptıkları ve yapacakları anlaşmalarda, XRP fiyatındaki düşüklük ve aşırı dalgalanma hareketleri yüzünden Ripple‘ın güvensiz olduğu hissine kapılıp kendilerini geri çekiyorlar. Bu da Bazı büyük ortaklık anlaşmalarının olumsuz sonuçlanmasına neden oluyor.

Örneğin bazı şirketler Ripple altyapısını kullanarak çeşitli platform anlaşmaları yaptılar. Ancak Ripple’ın resmi sosyal medya hesaplarında XRP bahsi geçtiği için, kendi anlaşmalarının tanıtımının ve reklamının bu kanaldan yapılmasını istemiyorlar.

XRP Fiyatının Daha Yüksek Olması GerekirÜç aylık raporlara baktığımızda Ripple, , 2018’in ilk 3 çeyreğinde XRP satışlarında önemli başarılar gösterdi. Gösterilen bu başarı hemen sosyal medya hesaplarında da paylaşıldı. Ama bu yeterli mi? Bu soruyu sordum çünkü her ne kadar XRP’deki ticaret hacmi yükselse de, bu artış işlem hacmine pek yansımamıştır. Bu da XRP’nin yukarı yönlü uzun soluklu bir ralliye çıkmasının önündeki en büyük engellerden biridir. Tabi bunda kriptosferin genel durgunluğu da önemlidir. Fakat Bitcoin‘den çok fazla etkilenmeyerek kendi yolunu çizen bir sürü altcoin olduğunu biliyoruz.

Sonuç OlarakRipple Şirketi yöneticileri, XRP’deki bu düşük fiyat listelenmelerinden hiç memnun değiller. Sonuçta XRP bir bakıma Ripple’ın reklam yüzü olma özelliği taşıyor. Ripple Şirketi daha büyük anlaşmalara imza atabilmek için, son dönemde bu konunun üstüne iyice yoğunlaştı. Bu konuyu tatlıya bağladıktan sonra ne Ripple’ı ne de XRP’yi kimse tutamaz.

Dipnot: Sizce Ripple Şirketi, şirketin geleceğini yakından ilgilendiren, XRP güvensizlik sorununu nasıl aşmalıdır?

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple CTO: Daha İyi Anlaşmalar İçin XRP Fiyatının Daha Yüksek Olması Gerekiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin fiyatını arttıracak Bitcoin Halving nedir? Neden bu kadar önemli? Litecoin 21% oranında düştü Visa, Mastercard ve PayPal… Facebook’un Kripto Parasının Destekçileri Bir Bir Ortaya Çıkıyor! Kriptolar Sakin, Bitcoin, Satışların Sürmesiyle 6 Haftanın Düşük Seviyesine Yakın Litecoin Hash Rate’i Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı! Ripple (XRP), Binance Coin, IOTA, Dash Haftalık Fiyat Tahmin ve Analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır