Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Alex Pack: Bitcoin 0 Dolara Düşmeyecek ve Fırtınanın Üstesinden Gelecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Alex Pack: Bitcoin 0 Dolara Düşmeyecek ve Fırtınanın Üstesinden Gelecek
Alex Pack: Bitcoin 0 Dolara Düşmeyecek ve Fırtınanın Üstesinden GelecekBitcoin 2018 yılında yavaş yavaş çöküş yaşarken, Kasım ve Aralık ayı bir çok kripto para yatırımcısının paniğe kapılmasına ve kripto paraların bittiğini düşünmesine neden olmuştu. Bazı uzmanlar Bitcoin’in madencilik yapısını işaret edip, fiyat ve hashrate düştükçe BTC’nin ”ölüm sarmalına” gireceğini bile iddia etti ancak görünüşe göre Bitcoin tekrardan toparlanma emareleri göstermeye başladı.

Bunun yanı sıra ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından uygulanan ve  BTC’nin de aralarında olduğu bir çok kripto para birimine zor günler yaşatan regülasyonlar, yine yatırımcılara korku salmış ve paniğin artmasına neden olmuştu.

Bütün bu yaşananlara rağmen ise, Bitcoin ve kripto para taraftarları duruşunu bozmadı ve bu yeni varlık sınıfına olan güvenini kaybetmedi ki Alex Paul da bunlardan birisi. Dragonfly Capital Partners’in yönetici ortaklarından birisi olan Pack, Forbes ile yaptığı röportajda, Bitcoin’in sanılanın aksine 2018 yılında önemli bir kilometre taşını geride bıraktığını ve fiyatın aslında bununla alakalı olmadığını ifade etti.

Bitcoin’in eninde sonunda 2.000 dolara hatta 1.000 dolara bile düşebileceğini ifade eden Pack, kripto para birimlerinin artık belirli bir içsel değere sahip olmasından dolayı bunların 0 dolara düşmesinin ise imkansız olduğunu vurguladı. Bitcoin’in belirli sayıda üretilecek olması, sansüre karşı dayanıklılığı ve merkeziyetsizliği ile artık somut bir proje haline geldiğini belirten Pack, BTC’nin en ”can alıcı noktasının” enflasyondan etkilenmemesi olduğunu da belirtti.

Ünlü yöneticiye göre lider kripto para birimi her düşüşünde veya yükselişinde, kendisini yeni duruma adapte edebiliyor ve bu da sistemin asla geride kalmamasını sağlıyor.

Alex Pack: Bitcoin 0 Dolara Düşmeyecek ve Fırtınanın Üstesinden Gelecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Alex Pack: Bitcoin 0 Dolara Düşmeyecek ve Fırtınanın Üstesinden Gelecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Öncülerinden Jeff Garzik, Bitcoin’in Evrimi ve Satoshi’nin Gerçek Kimliği Hakkında Konuştu Krüger: ABD – Çin Savaşları Bitcoin’e Yarıyor Kraken yaptığı anket sonucu BSV’yi platformunda çıkarmaya karar verdi Filistin Yönetimi İsrail Şekeli Yerine Kripto Parayı Düşünüyor Bitcoin 4.750 Doların Üzerini Gördü! Ethereum Güncellemesine İlişkin Detaylar Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır