Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Classic’ten Yüzde 51 Saldırı Açıklaması

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Classic’ten Yüzde 51 Saldırı Açıklaması
Ethereum Classic’ten Yüzde 51 Saldırı Açıklaması

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum Classic hakkında son 24 saat içerisinde başlayan ”%51 saldırısı var” iddialarının ardından Ethereum Classic yönetimi yaptığı açıklamada kripto para biriminin %51 saldırısına ve benzer ağ saldırılarına maruz kalmadığını ve tüm ağ çalışmalarının normal ve sorunsuz işlediğini açıkladı. %51 saldırısı iddialarını reddeden Ethereum Classic yönetimi, 5 dolar ve seviyesinde bulunan ETC’nin fiyatını etkileyebilecek saldırının bulunmadığını açıklaması ise yatırımcılara rahat nefes aldırdı.

Bir süre sonra Ethereum hard forkunun başlayacak olmasından kaynaklı olarak ETC’ye yönelik olarak bazı iddiaların ortaya atılmaya başlaması gündemde.

Ethereum Classic güvenliği ile tanınıyor
Ethereum Classic, yatırım aracı olmaktan ziyade, insanlar tarafından gizlilik amacı ile tasarlanmış ve gizli ödemeler yapılmasına olanak veren Monero benzeri olarak hazırlanmış ve ortaya çıkmış kripto para olarak tanınıyor ve Ethereum’a göre birçok farklı yanı bulunuyor. Ethereum yatırım aracı olarak daha fazla insan tarafından kullanılırken, Ethereum Classic ise güvenlik amacı ile yapılan ödemelerde gizliliği esas aldığı için daha sık ve çoğunlukla anlık gizli kalması gereken ödemeler için insanlar ve şirketler tarafından kullanılıyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Classic’ten Yüzde 51 Saldırı Açıklaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güncel kripto para haberleri: Bitcoin balina hareketleri, XRP, Ethereum, TRON, Bitcoin Cash ve daha fazlası Libra Yol Değiştirebilir Litecoin Nedir? Nasıl Üretim Yapılır ?Nereden Satın Alınır Bitcoin 2017 boğa koşusundan bu yana ilk kez arka arkaya 3 ay yeşil mum kapattı Binance Listeledi: Decred’da Ciddi Bir Yükseliş Yaşanıyor XRP 14% oranında geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır