Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Classic’ten Yüzde 51 Saldırı Açıklaması

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Classic’ten Yüzde 51 Saldırı Açıklaması
Ethereum Classic’ten Yüzde 51 Saldırı Açıklaması

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum Classic hakkında son 24 saat içerisinde başlayan ”%51 saldırısı var” iddialarının ardından Ethereum Classic yönetimi yaptığı açıklamada kripto para biriminin %51 saldırısına ve benzer ağ saldırılarına maruz kalmadığını ve tüm ağ çalışmalarının normal ve sorunsuz işlediğini açıkladı. %51 saldırısı iddialarını reddeden Ethereum Classic yönetimi, 5 dolar ve seviyesinde bulunan ETC’nin fiyatını etkileyebilecek saldırının bulunmadığını açıklaması ise yatırımcılara rahat nefes aldırdı.

Bir süre sonra Ethereum hard forkunun başlayacak olmasından kaynaklı olarak ETC’ye yönelik olarak bazı iddiaların ortaya atılmaya başlaması gündemde.

Ethereum Classic güvenliği ile tanınıyor
Ethereum Classic, yatırım aracı olmaktan ziyade, insanlar tarafından gizlilik amacı ile tasarlanmış ve gizli ödemeler yapılmasına olanak veren Monero benzeri olarak hazırlanmış ve ortaya çıkmış kripto para olarak tanınıyor ve Ethereum’a göre birçok farklı yanı bulunuyor. Ethereum yatırım aracı olarak daha fazla insan tarafından kullanılırken, Ethereum Classic ise güvenlik amacı ile yapılan ödemelerde gizliliği esas aldığı için daha sık ve çoğunlukla anlık gizli kalması gereken ödemeler için insanlar ve şirketler tarafından kullanılıyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Classic’ten Yüzde 51 Saldırı Açıklaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2020 yılında Bitcoin’i etkilemesi beklenen 9 olay 29 Şubat Ethereum analizi: Anahtar destek ve direnç seviyeleri, bir sonraki yön ve daha fazlası Circle CEO’su’ndan 10,000 dolara 6 gün mühlet Kripto para topluluğu bu yüzleşmeyi konuşuyor: Arthur Hayes & Nouriel Roubini Avrupa Birliği Blockchain Uygulamaları İçin Yeni Bir Dernek Kurdu Kanada’nın Quebec Bölgesindeki Kripto Para Madencileri Rahat Şartlara Kavuşabilirler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır