Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple, Coinfield sayesinde toplam 101 ülkede baz para oldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple, Coinfield sayesinde toplam 101 ülkede baz para oldu!
Ripple, Coinfield sayesinde toplam 101 ülkede baz para oldu!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple coinfield sayesinde hizmet verdiği ülke sayısına + 40 ekledi. Bir kripto para için en önemli eşik toplumsal kabuldur. Her atılan işbirliği imzası, bu amacı gerçekleştirmek içindir.

Ripple, Coinfield sayesinde daha güçlüPiyasada fiyat düzeltme hareketinden sonra tüm kriptolar çıkış için fırsat kovalarken, Ripple, Coinfied işbirliğiyle toplam piyasa hacmini biraz daha yukarıya taşıdı.

Coinfield, dünyanın en hızlı büyüyen kripto borsası platformudur. Borsa, hizmet verdiği ülke sayısına 40 ülkeyi daha ekleyerek, bu ülkelerde kripto paranın toplumsal kabulune ciddi katkı sağlayacak.

Coinfield, 21 Aralıktan itibaren yeni eklediği ülkelerdeki yatırımcılar için kayıt işlemlerini başlatmış durumda. Platform, 40 ülkenin de eklenmesiyle birlikte toplamda hizmet verdiği ülke sayısını 101’e çıkarmış oldu. Platform tarafından yapılan duyuruda, platform üzerinde stabilcoin olarak USDC coin kullanılacağı bildirildi.

Platform tarafından Kasım ayında yapılan duyuruda, XRP platformun baz para birimi oldu. Yine Kasım ayında platformun yağmış olduğu başka bir duyuruda, platformun saniyede 75,000 işlem kapasitesine ya da 1.5 milyon API cağrısına hizmet verecek şekilde güçlendirildi açıklandı.

Konuyla ilgili KoinMedya olarak size haber vermiştik: XRP bazlı kripto para borsası Coinfield 61 ülkede yayında

Platform, daha hızlı KYC işlemleri gerçekleştirmek için Jumio ile işbirliğine gitti. Coinfield, Kanada’daki en gelişmiş ticaret platformudur. Platform, 6 güçlü fiat para birimi GBP (İngiliz Sterlini ), USD, AED (UAE dirham), Kanada dolları (CAD), Japon Yeni (JPY) ve Avro (EUR).

Coinfield’ın gerçekleştirmiş olduğu tüm başarıların yanısıra, XRP tokeni, bu görkemli ticaret platformunda baz para olmanın tadını çıkarıyor.

Kaynak:

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple, Coinfield sayesinde toplam 101 ülkede baz para oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Reserve CEO’su: Merkez Bankaları Kendi Dijital Paralarını Geliştirecekler Kripto Paralar Yeteri Kadar Dijital Gizlilik Sağlayamıyorlar Sıcak Gelişme: Ethereum’un Merakla Beklenen Güncellemesi, Güvenlik Açığı Sebebiyle Ertelendi! Sıcak Gelişme: Dev Bitcoin borsası Binance, Türk Lirasını destekleyecek! Binance CEO’su: Merak Etmeyin, Alt Ralli Gelecek Bitcoin’de önemli bir dönüm noktası: 1 milyon barajı geçildi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır