Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mike Novorgrtz: Kripto para piyasası durgun olsa da geride heyecan verici gelişmeler var!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mike Novorgrtz: Kripto para piyasası durgun olsa da geride heyecan verici gelişmeler var!
Mike Novorgrtz: Kripto para piyasası durgun olsa da geride heyecan verici gelişmeler var!


Kripto para piyasası durgun olmasına karşın geride sektöre hız ve yaygınlık kazandıracak önemli gelişmeler olduğu daha önce defalarca ifade edilen bir durumdu. Her ne kadar yatırımcılar büyük bir çıkış dışında bir şey düşünmese de sektörün uzun vadeli başarısı çok daha büyük önem taşıyor. Yakın zamanda bu duruma yeniden parmak basan Bitcoin boğalarından Mike Novogratz oldu.


Kripto para piyasası durgun peki ya projeler!Bitcoin bağosı Mike Novogratz yaptığı açıklamada emlak tokenlarının şu anda ciddi bir yükselişte olduğunu açıkladı. Kripto para yatırımı odaklı Galaxy Digital Capital Management’ın kurucusu olan Mike Novogratz pazarın düşüşüne aldanmamak gerektiğini arka tarafta token ekonomisinde çok önemli gelişme ve yaygınlaşma olduğunu açıkladı.

Mike Bloomberg’e yaptığı açıklada;

”Tam anlamıyla bir ayı piyasası yaşamamıza rağmen kripto piyasasının arkasında çok önemli gelişmeler olmaya devam ediyor. Yeni teknolojiler geliyor. Kurumsal tarafın sektöre girişini sağlayacak mimari altyapılarda önemli pozitif gelişmeler var.”

Emlak tokenizasyon ekonomisi çıkıştaNovogratz bazı firmaların New York, Aspen ve Colorado’da yüksek fiyatlı lüx emlakları tokenlaştırarak satışa çıkardığını söylüyor. Gelecekte bunun daha fazla gerçekleşeceğini düşünüyoruz.

” Bu gelişmeler Web 3.0 kadar seksi gelişmeler. Bu gelecekteki daha büyük token ekonomisinin ön hareketlerinden başka bir şey değil. İşte bu gelişmeler tamamen blockchain’in nimetleri.”

Emlak tokenizasyonu yeni ve öne çıkan bir konsept konumunda. Şu anda bu alan Tahvil Token Ekonomisine dair kanuni altyapılar oluştukça daha da gelişecek.

Tokenizasyon yolu açılıyorEylül ayında Manhattan’da 30 milyon Dolar değerinden emlak Ethereum blockchain’ininde tokenlaştırıldı. Şu anda bu tokenlar blockchainde satın almaya açık durumda. Bu işlemi New York’un emlak devlerinden Ryan Serhant gerçekleştirdi. Ryan’a göre tokenizasyon müthiş bir finans metodu. Ryan’ın Serhant ekibi 2017’de 838 milyon Dolarlık emlaka aracılık etmiş bir takım. Şu ana New York’da bir numaralar. Tüm ABD’de ise 2. sırada.

”Blokchain tokenizasyonu ile bankaların finansal zorluklarına mecbur kalmadan işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu durum hem projeler için hem de hissedarlar için oldukça kolaylaştırıcı bir etki yaratıyor. Tokenizasyon emlak sektöründe yeni bir sayfa açıyor.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mike Novorgrtz: Kripto para piyasası durgun olsa da geride heyecan verici gelişmeler var! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2008 krizini öngören yatırımcı, Bitcoin’i “büyük fırsat” olarak tanımlıyor Blockchain Uzmanına Göre Bitcoin 2019’da Yeni Yüksek Seviyeleri Görebilir Bitcoin Boğa Koşusu İçin Tarih, Ethereum’un 2019’daki Konumu, Ripple’ın Kapsamlı Raporu: Öne Çıkan: LTC, ADA, TRON, Waves ve Lisk Haberleri Bitcoin 9 bin dolardan döndü… Peki neden? Tayland’daki Vatandaşlar Kripto Para Dolandırıcılığından Şikayetçiler Hükümetler Facebook’un Libra’sını Neden Yasaklıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır