Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Amazon, Google ve Shopify ile Aynı Platformda Boy Gösterecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Amazon, Google ve Shopify ile Aynı Platformda Boy Gösterecek
Ripple Amazon, Google ve Shopify ile Aynı Platformda Boy Gösterecek

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Amazon (NASDAQ:AMZN), Google (NASDAQ:GOOGL), PayPal, Coinbase ve Shopify ile aynı etkinlikte buluşuyor. Pazartesi günü, Money20/20 ABD etkinliği başlayacak. Ripple ve Coinbase gibi dünya çapında diğer pek çok şirket etkinliğe katılacak. Katılımcı sayısının 12,000’e yakın olması bekleniyor.

Ripple Amazon, Google, PayPal, Coinbase, Shopify Aynı EtkinlikteEtkinlikte büyük firmalardan konuşacaklar arasında, Ripple’in yönetim kurulu başkanı ve kurucu otaklarından Chris Larsen, şef teknoloji direktörü David Schwartz, iş ve kurumsal geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Van Dyke ve üründen sorumlu başkan yardımcısı Asheesh Birla bulunuyor. Ayrıca, Coinbase’in Başkanı ve Operasyon Direktörü Asiff Hirji de etkinlikte konuşacaklar arasında bulunuyor.

Bunlardan başka, PayPal‘daki şef operasyon direktörü, Bill Ready de etkinlikte konuşacak. Ayrıca, Amazon Pay başkan yardımcısı Patrick Gauthier’de bir konuşma yapacak. Etkinliğe Google, Shopify ve diğer büyük şirketler ev sahipliği yapacak.

Ripple (XRP) için herhangi bir ortaklık umut ediliyor mu?Organizatörler, bu etkinliği düzenleme amaçlarından birinin, şirketleri birbirleriyle tanıştırmak ve sonradan olası bir anlaşmayı imzalamak olduğunu söyledi. Böyle etkinlikler yeni işbirlikleri için oldukça önemlidir.

Şüphesiz, Ripple’in bu etkinlikte yer alan yöneticileriyle, diğer firmaları etkilemek oldukça kolay olacaktır. Etkinlik, Ripple‘a Coinbase yöneticisine ulaşma fırsatı verebilir ve XRP‘nin listelenmesindeki gecikmenin ardındaki nedenler tartışılabilir.

Bu hafta Coinbase, 22. sırada yer alan 0x (ZRX)‘i listeleyeceğini açıkladı. Borsanın XRP‘yi atlayarak Ethereum Classic ve şimdi de ZRX‘i listelemeye karar vermesinin arkasındaki sebepler hala belirsizliğini koruyor.

Money20/20 HakkındaMoney20/20, yenilikçiler ve liderler için dört gözle beklenen bir olaydır. Katılımcılara gelecekle ilgili önemli ortaklıklar ve yeni fırsatlar sunmaktadır. Money20/20, çok faydalı görüşmeler ve derin bakış açısı sağlayan 4 günlük bir etkinliktir.

Her zaman, etkinlik, farklı sektörlerden 12.000’e yakın önemli kişiyi bir araya getiriyor. Etkinlikte, 450’den fazla konuşmacıya, 3000’den fazla üst düzey yöneticiye, 100’ün üzerinde ülkeden 300’den fazla basın kuruluşuna yer veriliyor.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Amazon, Google ve Shopify ile Aynı Platformda Boy Gösterecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En Fazla USDT Bulunduran Cüzdan Kime Ait? Ethereum Artık Bir Altcoin Değil! İşte 7 Nedeni Binance CEO’su: Yasal Konulardan Dolayı Kar Paylaşımı Yapmamız İmkansız Bitcoin ATM Firmasına 48.000 Dolarlık Dava Açan Kadın, Davayı Kaybetti Diar: Kripto Paralar PoS Algoritmasına Geçiş Yapmaya Başlıyorlar Araştırma: 3 Londralıdan En Az 1 Tanesi Kripto Paralara Yatırım Yapmak İstiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır