Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Güncellemesine İlişkin Detaylar Geldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Güncellemesine İlişkin Detaylar Geldi
Ethereum Güncellemesine İlişkin Detaylar GeldiEthereum vakfı kurucu ortağı Vitalik Buterin’in DevCon4 etkinliğnide bahsettiği güncellemelere ilişkin detaylar, Ethereum geliştiricileri tarafından kamu oyu ile paylaşıldı. Ethereum’un ölçeklenebilme sorunları ile ilgili süreçleri çözmesi beklenen ve toplulukta büyük bir heyecan yaratan Casper ile ilgili teknik detayları kaleme alan analistler, bu güncelleme ile birlikte Ethereum’un çok daha iyi ölçeklenebilen, çok daha merkeziyetsiz ve çok daha efektif bir ağ olacağını iddia etti.

Casper’ı teknik şekilde kaleme alan araştırmacılar, tüm çalışmalarının Ethereum’u PoS’dan ayırmadan daha iyi ölçeklenebilen ve daha efektif bir ağ haline getirmek olduğunu da sözlerine ekledi. Geliştiriciler, ayrıca bu durumun Ethereum’un ilk günden bu yana ortaya koymak istediği vizyonun da ta kendisi olduğunu ifade etti.

Casper’ın şu anda iki ya da üç yıl süren bir çalışma sonucu ortaya çıkabileceğini belirten analistler, bu sürece ise sabretmenin doğru olacağını ifade etti. Ekip, Casper’ın tüm hatları ile uygulanmasının ardından Ethereum projesinin daha önce hiç çıkılmamış standartlara ve teknik kapasiteler ulaşabileceğini iddia etti.

Birçok otorite ve yatırımcı da, arka planda yapılan bu teknik hamlelerin Ethereum ağının geleceği için çok kritik olduğu yorumlarını yapıyor. Birçok yatırımcı ise, bu tarz güncellemeler ile birlikte Ethereum’un yeniden uçuşa geçeceğini ve kripto para piyasasındaki en iyi koin olduğunu kanıtlayacağı fikrinde birleşmiş durumda. Bakalım konu ile ilgili gelecekte neler yaşanacak?

Ethereum Güncellemesine İlişkin Detaylar Geldi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Güncellemesine İlişkin Detaylar Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sahte Haber Sitesi, Bitcoin Reklamını Yeni Zelanda Eski Başbakanını Kullanarak Yaptı Brezilya’dan 24 Saat İçerisinde 100.000 Bitcoin Rekoru! HUSD ve PAX 1’e 1 Oranlı Takas İle Huobi’de Yer Alacak Kripto Para Hırsızları Bu Sefer Şaşırttı – Fırından Bitcoin ATM’si Çaldılar! Bitcoin ve Ripple balinalarından devasa transferler! Bitcoin, ETH, XRP Dengede, Bu Altcoinlerse Parlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır