Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

PS4’e blockchain tabanlı oyunlar geliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » PS4’e blockchain tabanlı oyunlar geliyor
PS4’e blockchain tabanlı oyunlar geliyor

© Reuters.  © Reuters.

 PS4 ‘e blockchain tabanlı oyunlar getirerek,nispeten yeni olan blockchain oyun endüstrisi ileri doğru büyük bir adım atmak üzere. (Değiştirilemeyen) Non-fungible tokenler(NFT)’ler PlayStation 4’e doğru yol alıyorlar.

PS Vita, Xbox One ve Nintendo Switch için başlıklar üreten oyun geliştiricisi Arcade Distillery, Ethereum (ETH) blockchain üstünde PS 4 için inşa edilmiş yeni bir oyun başlatmaya hazırlanıyor.

Plague Hunters tek oyuncu odaklı, bazı PvP elemanlarıyla birlikte ve başarılı Plague Road devamında  gelen sıra tabanlı strateji  RPG(role playing game)’dir.

Ücretsiz ve P2P işlemleri için pazar özelliklerine sahip olan oyun sayısız blockchain tech elemanı içermesine rağmen Sony inceleme sürecinden geçti . Bu süreç tüm PlayStation şart ve koşullarını içeriyor. Bu, herhangi bir blockchain oyunu için ilk kez başarıldı.

Diğer blockchain oyunlarına benzer şekilde Plague Hunters’ın üniteler, silahlar ve diğer parçaları da içeren oyun değerleri NFT’lere sabitlenmiş gibi duruyor.

Arcade Distillery web sitsinde Plague Hunters tanımlaması şu şekilde:

“Kendi avcı ordunu kur. Eğit ve savaşa hazırla. Blockchain bazlı pazarda diğer oyuncularla avcı ticareti yap”.

Şu an gelişim aşamasında olan Plague Hunters  Nintendo Switch ve PC versiyonları ile P2019’un ilk çeyreği için sıra bekliyor. Şirket ayrıca mobil ve XboxOne’ı ek platform seçenekleri olarak incelemeye almış durumda.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

PS4’e blockchain tabanlı oyunlar geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Artışı, Güney Koreli Hukukçuların Kripto Düzenleme Talebiyle Sona Erdi Buterin Kendi Hakkındaki Dolandırıcılık İddialarını Yalanladı! Çin’den Bitcoin madenciliğine darbe hazırlığı Toplam Bitcoin adedi neden sınırlı? Son Haftaların En Göze Çarpan Kripto Parası: Binance Coin (BNB) Calvin Ayre: Bitcoin Cash SV Rakiplerinden Çok Daha Üstün

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır