Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yüzde 33 Civarında Yükseliş Yaşayan Tron, Monero’yu Geçti – Sırada Cardano Mu Var?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yüzde 33 Civarında Yükseliş Yaşayan Tron, Monero’yu Geçti – Sırada Cardano Mu Var?
Yüzde 33 Civarında Yükseliş Yaşayan Tron, Monero’yu Geçti – Sırada Cardano Mu Var?

2/2


2/2


Kripto para piyasası geçtiğimiz iki hatta üç haftadır yaşanan düşüş nedeniyle, milyarlarca dolarlık piyasa hacmi kaybetti ve neredeyse hiçbir kripto para birimi bu ayı piyasasının kazananı olmadı. Lider kripto para Bitcoin‘in 6.000 dolardan sonra önce 5.000 dolara, sonra 4.000 dolara ve en son da 4.000 doların altına kadar inmesi, bir çok küçük çaplı yatırımcıyı kaosa ve paniğe, daha sonra da panik satışlarına yönlendirdi.

Bunun yanı sıra Aralık ayında çıkması beklenen Bakkt platformunun da önümüzdeki Ocak ayına ertelenmesi, yatırımcıyı iyice korkutmuş olabilecek nedenlerden birisi. Ancak özellikle son iki gündür bütün kripto para piyasası yeşile çalmakta ve basın saatine göre CoinMarketCap üzerinde piyasa hacmine göre top 100 arasında yer alan kripto paraların arasından sadece 8 tanesi düşüş yaşamakta ki bunlar da %5 ve altında yer alıyor.

Bitcoin Cash hard fork’u sonrası ortaya çıkan Bitcoin Cash SV kripto para birimi, geçtiğimiz tarihlerde hızlı bir yükseliş yaşamış ve piyasa hacmi açısından yedinciliğe kadar çıkmıştı ki bu top 10’un bir nebze olsun değişmesine, Monero‘nun top 10 dışında kalmasına neden oldu. Bu esnada inanılmaz bir yükseliş yaşayıp %33 civarına kadar çıkan Tron, önce Monero’yu geçti ve basın saatine göre aralarında 30 milyon dolarlık bir piyasa hacmi farkı bulunuyor.


Basın saatine göre %33.88‘lik yükseliş yaşayan Tron, 1.106 milyar dolarlık piyasa hacmi ile onuncu sıradaki Cardano‘dan sadece 40 milyon dolar piyasa hacmi geride ve bu şekilde yükselmeye devam ederse Cardano’yu geçebilir. Cardano ise %15.66’lık yükselişle, top 10 arasında en çok kazandıranlardan birisi konumunda.

Yüzde 33 Civarında Yükseliş Yaşayan Tron, Monero’yu Geçti – Sırada Cardano Mu Var? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yüzde 33 Civarında Yükseliş Yaşayan Tron, Monero’yu Geçti – Sırada Cardano Mu Var? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Bitcoin Boğası: Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek Litecoin: Boğalar mı geliyor? Bitcoin Uzmanı Sigortacıların Sayısı Artmaya Devam Ediyor 1 milyar Ripple’ın (XRP) kilidi açıldı Bitcoin kârları için 350 bin Avustralyalıya vergi mektubu Overstock Meksika’da Yeni Bir Blockchain Sistemi Geliştiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır