Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

PIVX Token Daha İyi İddasıyla Bitcoin Borsası ZDEX ‘i Yayına Alıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » PIVX Token Daha İyi İddasıyla Bitcoin Borsası ZDEX ‘i Yayına Alıyor
PIVX Token Daha İyi İddasıyla Bitcoin Borsası ZDEX ‘i Yayına Alıyor

© Reuters.  © Reuters.

PIVX Token daha iyi iddasıyla Bitcoin borsası ZDEX ‘i yayına alıyor. Amerika’nın en büyük kripto para borsalarından San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase 16 ekim salı günü yapılan bir açıklama ile ERC-20 Tokeni olan 0x (ZRX) ‘in listeleneceğini açıkladı.

PIVX Token Daha İyi İddasıyla Bitcoin Borsası ZDEX ‘i Ne Zaman Yayına Alıyor

Coinbase, 11 ekimde profesyonel yatırımcılar için olan platformuna 0x Protocol Tokeni ZRX‘i de eklemişti. Şimdi de PIVX Token daha iyi iddasıyla Bitcoin borsası ZDEX ‘i yayına alıyor.

16 Ekim Salı günü yapılan yeni bir duyuru ile ünlü kripto para borsası müşterileri ZRX’i Coinbase.com’un yanı sıra iOS ve Android uygulamalarını satın alabilir, satabilir, alabilir ve depolayabilir. Coinbase, ZRX’in çoğu yetki alanında bulunacağını ancak başlangıçta New York ve Birleşik Krallık eyaletinin sakinleri için mevcut olmayacağını açıkladı.

Temmuz ayında, Coinbase, ZRX’in platformuna dört diğer Token: Cardano (ADA), Basic Attention Token (BAT (LON:BATS)), Stellar Lumens (XLM) ve Zcash (ZEC) arasında yer almayı düşündüğünü açıkladı.

Coinbase, Mart ayında ERC-20 Tokenlerinini desteklemeyi planladığını açıklamıştı. Yapılan açıklamada şu ifadeler vurgulanmıştı:

Likidite, fiyat istikrarı ve diğer piyasa ölçümleri gibi faktörleri değerlendirdikten sonra, GDAX’e CoinBase platformuna eklenen herhangi bir ERC-20 varlığını eklemeyi düşünüyoruz

PIVX Token daha iyi iddasıyla Bitcoin borsası ZDEX ‘i yayına alması ile ZRX’in ABD Doları karşısındaki fiyatı yüzde 17 arttı. Yazıyı yazdığımız an itibari ile Coinmarketcap’tan Elde edilen verilere göre Coin, 0.91 dolara kadar ulaştı. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlerle takip ediyor olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

PIVX Token Daha İyi İddasıyla Bitcoin Borsası ZDEX ‘i Yayına Alıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

4091 dolardan 383 dolara – Bitcoin Cash’in hazin hikayesi EOS dApp Kullanımında Ethereum’a Tozunu Yutturdu! Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı Bitcoin Madencilik Devi, Fiyatların ”Dip Seviyeyi” Bulmasını Kutlamak İçin, Kısa Süreli İndirime Gitti! Tether’in Piyasa Hakimiyeti, Son 3 Yılın En Düşük Seviyesine Geriledi Dünyaca Ünlü Bankanın Yöneticisi: Ripple’ın Sınır Ötesi İşlemlerde Rakibi Yok

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır