Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Phillip Nunn Ripple Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi: Ripple ve XRP ”Kripto Dünyasının Microsoft’u Olacak”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Phillip Nunn Ripple Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi: Ripple ve XRP ”Kripto Dünyasının Microsoft’u Olacak”
Phillip Nunn Ripple Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi: Ripple ve XRP ”Kripto Dünyasının Microsoft’u Olacak”Kripto para dünyasında Ripple tarafından üretilen XRP kripto para biriminin gerçekten işe yarayıp yaramadığına ve sadece Ripple tarafından üretilen bir nakit para olup olmadığına dair çokça dönen tartışmalara tanıklık etti. Bu tartışmalara rağmen bile, XRP eleştirmenleri de yavaş yavaş eski savundukları pozisyonları terk edip, XRP yanlısı açıklamalar yapmaya başladı.

Wealth Chain Capital CEO’su Phillip Nunn, en bilindik XRP aleyhtarlarından birisiyken, geçenlerde yaptığı açıklama ile değişimin simgelerinden birisi oldu:

”Hayatım boyunca hiç Ripple XRP destekçisi olmadım. Ancak ciddi hamleler yapmaya başladılar. Şu an kripto ve blockchain bayrağını dalgalandırma konusunda çok önemli bir yere geldikleri için, benim onların ürününe karşı problemlerim olduğu gerçeğini şimdilik rafa kaldırabiliriz. Onlar Kriptonun Microsoft’u olacaklar.”

Nunn bunun yanı sıra Brad Garlinhouse’un veya herhangi bir endüstrinin büyümek için kesinlikle düzenleyiciler ile beraber çalışması gerektiğine de dikkat çekti.

Phillip Nunn Ripple Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi: Ripple ve XRP ”Kripto Dünyasının Microsoft’u Olacak” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Phillip Nunn Ripple Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi: Ripple ve XRP ”Kripto Dünyasının Microsoft’u Olacak” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tecrübeli analist: “Ripple rallisi bu kritik seviyeye bağlı!” Bitcoin Fiyatı 4100 Dolar Üzerine Çıktı, Boğa mı Geliyor? Plan, medyaya sızdırıldı: EOS’un 1 Haziran gizemi çözülüyor Binance’in CEO’sundan Elon Musk’a “Mars’ta Bitcoin” teklifi Binance, Facebook’a Rakip Oluyor! Bitcoin Şubat’ta Ne Olacak? 4 Bin Doları Mı Aşacak, Düşmeye Mi Devam Edecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır