Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Star Trek Yıldızı William Shatner, Ethereum ve Vitalik’i Savundu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Star Trek Yıldızı William Shatner, Ethereum ve Vitalik’i Savundu
Star Trek Yıldızı William Shatner, Ethereum ve Vitalik’i SavunduSeksen yedi yaşındaki Kanadalı aktör ve film yapımcısı William Shatner, 8 Kasım tarihinde Ethereum‘un kurucu ortağı Vitalik Buterin‘i destekler nitelikte ”gizemli” tweetler attı.

Özellikle Star Trek projesinde Kaptan Kirk rolünü canlandırması ile ciddi bir üne kavuşan Shatner, bir tweet’e attığı cevapta Vitalik Buterin’i savundu.

Premine Apologist isimli bir kullanıcının, Ethereum’u ve Vitalik’i dolandırıcılıkla suçladığı gönderi üzerine Shatner, kullanıcının ve belki de çoğu kişinin beklemediği bir şekilde ağı ve Vitalik’i korudu.

”O zaman bir coder oalrak, git ve merkeziyetsizliğinden %1000 emin olabileceğin kendi blockchain teknolojini geliştir. Veya döşeğinin altına para gizle. Duyduğuma göre bu sadece tahta kuruları topluluğu tarafından denetlenmekte.”

Daha sonra Buterin’in tehlikeli olduğunu iddia eden Premine Apologist kullanıcısı Shatner tarafından yine savunuldu. Tweet dizisindeki bazı yorumlar Shatner’in bu ilgisinden oldukça etkinlenmiş gözükse de, ünlü aktör daha önce de Ethereum ve Buterin hakkında tweet atmıştı. Bunun yanı sıra, Shatner 2018 yılının Haziran ayında alternatif bir enerji gelişim platformu olan Solar Alliance ile ortaklık imzalayıp, Illinois eyaletinde bitcoin madencilik tesisi açma planından bahsetti.

Star Trek Yıldızı William Shatner, Ethereum ve Vitalik’i Savundu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Star Trek Yıldızı William Shatner, Ethereum ve Vitalik’i Savundu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İddia: Tron’un Milyar Dolarlık Merak Konusu Ortağı, ”Çin’in Google’ı” Baidu! Thomas Lee: Bitcoin’in 200 Günlük Hareketli Ortalamanın Üzerindeki Hareketi Büyük Avantaj Bitcoin Volatilitesi Tarihin En Düşük Seviyelerine Yaklaştı Bitcoin Fiyatı 11 Bin Dolara Yaklaştı! Binance Platformdaki USDT Piyasasının Adını Değiştiriyor: Sabitkoin Piyasası 2019’un en çok bekleneni Bitcoin ETF’ler piyasaya gerçek bir farklılık getirebilir mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır