Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Günün en önemli kripto para haberi: JP Morgan raporu!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Günün en önemli kripto para haberi: JP Morgan raporu!!!
Günün en önemli kripto para haberi: JP Morgan raporu!!!

© Reuters.  © Reuters.

Günün en önemli kripto para haberi ile karşınızdayız. Amerikan’nın en büyük 3 finans şirketinden biri olan JP Morgan Chase (NYSE:JPM), kripto para piyasaları hakkında yeni bir rapor yayınladı. Raporda kripto paralar hakkında çok önemli tespitlerde bulunuldu. Peki bu tespitler neler?

Günün en önemli kripto para haberi JP Morgan’dan geldi

JP Morgan, kripto paraların finans sektörünün için şimdiden çok önemli bir pozisyona geldiğini belirtiyor. Finans kurumlarının çoğu kripto para birimlerinin kısa vadede finans sektörünü çok fazla etkilemeyeceğini düşünmesine rağmen JP Morgan bunun tam aksini dillendiriyor.

Ropardan Kısımlar

‘’ Her ne kadar kripto para birimleri belli bir aşama kaydetmiş olsalar da, bu kripto para piyasalarının dalgalanma hareketlerine maruz kalmayacağını garanti edemez. Piyasa bu tür dalgalanmalarla bir süre daha maruz kalmaya devam edecektir. Ta ki , Blockchain teknolojisinin etrafındaki boşluklar dolana kadar. Kripto paralar yakın bir gelecekte hayatımızı derin bir şekilde etkileyebilir.’’

JP Morgan yayınladığı bu raporla, kripto paralar hakkında daha önceden kamuoyuyla paylaştıkları görüşlerini tamamen değiştirmiş gözüküyor. Çünkü şirket daha önceleri kripto paraların aslında bir dolandırıcılık olduğunu iddia etmişti. Fakat yayımlanan rapor bunun tam tersi bir görüşe sahip.

Kripto paralar, Amerika’nın en büyük finans şirketlerinin başında gelen JP Morgan’ı tükürdüğünü yalamaya mecbur bıraktıysa, bundan Fırtına Öncesi Sessizliğin bitmek üzere olduğu sonucuna varabiliriz. Çünkü JP Morgan gerçekten çok köklü ve büyük bir oluşum. Hatta ve hatta o kadar büyük ki 2011 yılında dünyanın en büyük 2000 şirketi arasında ilk sırada bulunuyorlardı. ( Kaynak İçin Bknz )

Kripto Paralar Hiçbir Yere KaybolmayacakKripto para piyasalarının 2018 yılında yaşadığı buhranlı süreç neticesinde pek çok kıyamet senaryosu yazılmıştır. Senaryolarda genellikle, kripto paraların bir balon olduğu ve yakın bir gelecekte yer yüzünden silineceği iddiaları üzerinde durulmuştu.

Ancak Morgan raporuna göre böyle bir şey kesinlikle olmayacak ve insanların kripto para piyasalarına ilgisi ve yatırımları gün geçtikçe artacak.

Sonuç OlarakBize göre, JP Morgan Şirketi tarafından yayımlanan bu yeni rapor, kripto para piyasalarına tekrardan bir güven ve istikrar getirecek yapı taşlarından biri olacaktır. Zaten piyasalar oldukça potansiyelli, tek sıkıntı güven eksikliğiydi. Ancak yavaş yavaş o da sağlanmaya başladı. Kripto para piyasaları için geri sayım başladı…

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Günün en önemli kripto para haberi: JP Morgan raporu!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Novogratz Bitcoin’de yaşanabilecek bir sonraki düşüş için uyardı Bitcoin, Borsaların Düzenleme Sıkıntısıyla Karşılaşması Sonrasında Düştü Kripto para sektöründe büyüyen korona virüsü endişesi: Piyasa uzmanları ne diyor? Binance CEO’sundan Roubini’ye Taş Kripto para topluluğu bu yüzleşmeyi konuşuyor: Arthur Hayes & Nouriel Roubini Bakkt Bitcoin fiyatını nasıl etkileyebilir? Mevcut vadeli işlemlerden farkı ne?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır