Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 10 Bin Dolar Sınırına Dayandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 10 Bin Dolar Sınırına Dayandı
Bitcoin 10 Bin Dolar Sınırına Dayandı


Lider kripto para birimi Bitcoin, inanılmaz artışına devam ediyor. Aralık ayından bu yana neredeyse 3 kata varan bir artış yaşayan Bitcoin, son olarak birçoklarının çok önemli bir psikolojik destek olarak gördüğü 10 bin dolar sınırına dayandı. 9934 dolara kadar çıkan lider kripto para birimi şu an için adeta 10 bin doları zorluyor ve bu seviye gerçekten de inanılmaz önemli olarak nitelendiriliyor.

Başta Fundstrat kurucusu Tom Lee olmak üzere, sektöre yıllarını vermiş birçok uzman isim, bu noktanın geçilmesi halinde ciddi bir FOMO başlayacağını söylüyor. Kripto para sektöründe sık kullanılan tabir olan ve karı kaçırma korkusu olarka Türkçe’ye çevirebileceğimiz bu FOMO Sürecinin, yeni yatırımcıları piyasaya çekmesi ve fiyatı 15 bin dolara kadar çıkarması bekleniyor.

Bunun yanı sıra düzeltme bekleyenlerin sayısı da hiç az değil. Bazı ünlü analistler, Bitcoin’de 10 bin dolar barajının geçilmesi sonrasında ilk hedefin 12 bin dolar olacağını söylerken, orada da bir düzeltmenin bizleri beklediğini ifade ediyor. Onlara göre, bu düzeltme ise Bitcoin’i 6500 dolara kadar geri çekebilecek kudrette.

Şu an için hangi senaryonun gerçekleşeceğini bilmek pek de mümkün değil ancak, bilinen bir gerçek var ki, o da bu 5 aylık süreçte Bitcoin’in iyi bir performans gösterdiği. Özellikle Nisan ayından sonra adeta arap atı gibi açılan lider kripto para birimi, yatırımcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Bitcoin 10 Bin Dolar Sınırına Dayandı yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 10 Bin Dolar Sınırına Dayandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İddia: QuadrigaCX Borsasının Asla 100 Milyon Doları Olmadı – Yatırımcıları Kandırıyorlar AVA Labs Ceo’su Emin Gün Sirer Yakında Piyasaya Sürülecek Platformunu Anlattı ICO’lar Neden Yasaklanıyor? Bitcoin, Libra’ya Karşı Tepki Oluşmasıyla Değer Kaybediyor Bitcoin SV ‘Tekrardan’ Top 10 Listesini Zorlarken, Piyasaya Durgunluk Hakim Ünlü Finans Figürüne Göre Bitcoin Ralliye Hazırlanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır