Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Paxos İlk Haftalarda 50 Milyon Dolar Değerinde Stabil Koin’in Piyasaya Sürüldüğünü Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Paxos İlk Haftalarda 50 Milyon Dolar Değerinde Stabil Koin’in Piyasaya Sürüldüğünü Açıkladı
Paxos İlk Haftalarda 50 Milyon Dolar Değerinde Stabil Koin’in Piyasaya Sürüldüğünü Açıkladı

2/2


2/2


Paxos Standard (PAX) stabil koin projesinin arkasındaki firma olan Paxos, resmi piyasaya çıkış tarihinden bu tarihe kadar piyasaya tamı tamına 50 milyon dolar değerinde ABD doları endeksli kripto para birimi sürdüklerini ifade etti.

Paxos bünyesinde iletişim ve pazarlama departmanı başkan yardımcısı olarak çalışan Dorothy Jean Chang, Tether krizinin yaşandığı Pazartesi günü attığı bir tweet ile, 10 Eylül tarihinde PAX’ın piyasaya çıkmasından bir ay sonra 36 milyon dolarlık ek takviye daha yaptıklarını ve toplam miktarın 50 milyon dolara ulaştığını bildirdi. ,

Winklevoss ikizlerinin stabil koin projesi GUSD ile aynı gün onay alan ve piyasaya çıkan PAX, New York Finansal Hizmetler Departmanı gibi köklü devlet kurumu tarafından denetlenen ve düzenlenen stabil koin projesi olma konusunda GUSD ile bir ilki paylaşıyor.

Bir çok uzman böyle bir denetimin söz konusu projeleri kripto para birimi olmak yerine normal birer para birimi yaptığı ve bunun kripto para birimlerinin anarşizmine uygun olmadığını ifade etse de, 15 Ekim tarihinde PAX’ın birim fiyatının 1 doların üzerine çıkması, söz konusu kripto paraya ilgi olduğunun açık bir kanıtı.


İlgili haber:
Tether Krizi, Diğer Stabil Kripto Paraları 1 Dolar’ın Üstüne Attı!

Onun yanı sıra Binance ve OKEx gibi platformların PAX’ı listelemesi de projenin yolunu açmaya devam ediyor.

Paxos İlk Haftalarda 50 Milyon Dolar Değerinde Stabil Koin’in Piyasaya Sürüldüğünü Açıkladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Paxos İlk Haftalarda 50 Milyon Dolar Değerinde Stabil Koin’in Piyasaya Sürüldüğünü Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin fiyat tahmini: 110 doları bulabilir mi? “Bitcoin Safiye” tarafından dolandırılan 3 çocuk babası intihar etti Kripto Para Dünyasının 2019 ve Ötesi için Yol Haritası Ne Olacak? TRON Bir Günde 4 Rekor Kırdı Ripple destekli MoneyGram, Visa ile ortaklık kurdu Çin Yeni Blockchain Sıralamasını Açıkladı: İşte Bitcoin, Ethereum, Ripple ve EOS’un Yeri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır