Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Panda Exchange Kripto – İtibari Para Trading Piyasasını Genişletiyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Panda Exchange Kripto – İtibari Para Trading Piyasasını Genişletiyor!
Panda Exchange Kripto – İtibari Para Trading Piyasasını Genişletiyor!

© Reuters.  © Reuters.

Kolombiya menşeli Panda Group ve CEO Arley Lozano tarafından yönetilen bir kripto para borsası olan Panda Exchange, SEPA üyesi ülkelerde ikamet eden Panda kullanıcılarının bu tarihten itibaren platformun Avro piyasalarına giriş yapabileceğini duyurdu.

Panda Exchange 2018 yılı içerisinde yavaş yavaş büyümeye devam etmekteydi ve çok yakın bir zamanda Portekiz içerisinde şube açtı. Portekiz içerisinde açılan şube platformun SEPA ile olan entegrasyonuna inanılmaz katkıda bulundu. Dahası, Panda Exchange dokuz adet başka kripto para birimi ile Bitcoin Cash pariteleri de sunmakta.

Panda Exchange Kripto – İtibari Para Trading Piyasasını Büyütüyor
Kripto para trading platformu olan Panda Exchange, 2018 yılının başlarında piyasaya çıkan yeni ama gelecek vaat eden bir platform. Panda önde gelen kripto para girişimcilerinden Arley Lozano tarafından yaratıldı. Panda Exchange yakın zamanda açtığı Portekiz şubesinin yanı sıra Panama içerisinde de yeni bir açılım yaptı. Platform şu an için 70’in üzerinde kripto para birimine sahip ve BTC, ETH ve BCH pariteleri için farklı piyasaları bulunuyor. Bitcoin Cash’in aralarında LTC, BTG, ETH ve buna benzer kripto para birimlerinin olduğu dokuz kripto para birimi ile paritesi bulunuyor.

Panda Group yeni duyurusunu ise şu şekilde tanıttı:

”Bugün itibariyle, Panda Exchange dünyanın her yerindeki kullanıcıları için kripto – kripto borsa hizmetini kullanıma soktu ve bunun yanı sıra Portekiz ve Panama içerisinde yeni şubeleri ile kripto – itibari para trading piyasalarını da hizmete soktu.”

The post Panda Exchange Kripto – İtibari Para Trading Piyasasını Genişletiyor! appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Panda Exchange Kripto – İtibari Para Trading Piyasasını Genişletiyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Steemit Platformu, 11 Eylül Saldırılarının Detaylarını Paylaşan Grubu Siteden Menetti! 22 Yıllık Wall Street Uzmanı Açıkladı ‘ Bitcoin Henüz Dibi Görmedi ‘ Tim Draper: 2021 Yılında Herkes Bitcoin İle Kahve Alabilecek! Araştırma: Bitcoin 2019 Yılında Kripto Para Piyasasının Yüzde 66’sını Oluşturacak Bloomberg’in Son Bitcoin Fiyat Öngörüsü, Ripple (XRP), Ethereum, Tron, Stellar, EOS ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Gelişmeleri Bitcoin Milyoneri MakeSense Labs’ın Yönetim Kuruluna Katıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır