Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Önemli Kripto Tarihlerini Kaçırmayın – 4 Önemli Kripto Para Takvim Platformu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Önemli Kripto Tarihlerini Kaçırmayın – 4 Önemli Kripto Para Takvim Platformu
Önemli Kripto Tarihlerini Kaçırmayın – 4 Önemli Kripto Para Takvim Platformu

4/4


2/4


Kripto para birimlerinin dünyasında neredeyse her gün yeni ve önemli bir olay bulmak mümkün ve bunların hepsini takip etmek bazen ciddi anlamda yorucu olabilmekte.Önemli konferanslardan, hükümet yetkililerinin açıklamalarına, koin yakma işlemlerinden air droplara, SEC kararlarından daha bir sürü şeye kadar… Kripto endüstrisi teknik grafiklerden ziyade insanların kararlarından etkilendiği için, söz konusu kararlar piyasa ve fiyatlarda en büyük etkiye sahip unsur olarak gösterilebilir.

Coinmarketcal
Coinmarketcal sitesi yaklaşık bir sene önce ortaya çıktı ve büyük ihtimalle türünün en popüler örneklerinden birisi. Site günden güne elde ettiği verileri doğrulama sürecini değiştirdi ve şu an sunduğu verilerin neredeyse tamamı ciddi anlamda işe yarar. Coinmarketcal genel kripto para etkinliklerini listelemenin yanı sıra, ziyaretçilerin istedikleri koin, kategori, borsa veya tarih ile ilgili filtreleme yapabilmesine de olanak sağlıyor.


Coinmarketcap
İlk olarak piyasaya hacim ve fiyat takip sitesi olarak çıkmasına rağmen, Coinmarketcap de yakın zamanda sitesine takvim bölümünü ekledi. Coinmarketcap’in takvim sekmesi biraz kısıtlı olsa da, sıradaki blcockhain konferanslarını takip etmek için mükemmel.

Kryptocal
Kryğtocal sitesi ICO listeleme tarihleri ile air drop tarihleri, ödül programları, konferanslar, forklar ve toplantılar gibi genel haberleri listeliyor ve ortaya güzel bir sentez çıkarıyor. Özel olarak filtreleme seçeneği burada da mevcut ancak Coinmarketcal tarafından sunulan listeleme sayılarına hala erişmekte zorluk çekiyor.


Kryptocal
Cryptocalendar
Cryptocalendar buradaki fotoğraftan da anlaşılacağı üzre biraz karışık bir dizayna sahip ve gözü yormakta ancak yine de aynı karede birden fazla etkinliği sunması ile kimi kullanıcıdan olumlu yorum aldı. Site bir gün içerisinde küresel çaptaki bütün etkinlikleri listeliyor.


Cryptocalendar

Önemli Kripto Tarihlerini Kaçırmayın – 4 Önemli Kripto Para Takvim Platformu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Önemli Kripto Tarihlerini Kaçırmayın – 4 Önemli Kripto Para Takvim Platformu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether 100 Milyon Dolarlık Daha USDT Üretti Bitcoin Ayıları Oyuna Girdi: BTC Daha Ne Kadar Düşecek? Bloomberg analistlerinden yeni Bitcoin ve piyasa tahmini geldi Ünlü Türk Profesör: DAO Zafiyeti Diğer Projeler İçin de Sorun Olabilir Son Durum: Bitcoin (BTC),  Ethereum, Tron Fiyatı Google, yeni Blockchain açılımı kapsamında Chainlink (LINK) ile iş birliği yapacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır