Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Nxt Coin Nedir ? Nxt Üretiliyor mu ? Nxt hangi sitelerden alınır

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Nxt Coin Nedir ? Nxt Üretiliyor mu ? Nxt hangi sitelerden alınır
Nxt Coin Nedir ? Nxt Üretiliyor mu ? Nxt hangi sitelerden alınır

Nxt Coin Nedir ? Nxt Üretiliyor mu ? Nxt hansi sitelerden alınır

Son zamanlarda adından çok fazla söz ettiren sessiz fırta NXT!. Evet dijital para borsaları ile ilgilenen ve alım satım yapanlar bu sıralar nxt coini çok konuşmakta. Adını kısatlmasıda nxt olan bu coin büyük yatırımcıların odak noktası olamya başlamış gibi görünsede bu sıradal değeri 0,50$ dolarlar seviyesinde. Ancak yakın zamanda 0.40$ lar seviyesinden 2 $ seviyesini görmesi takip kripto paralar arasında büyük dikkat çekmeyi başardı. Peki bu nxt coin nedir? Üretimi yapılıyor ve dünya borsalarında hangi platformlarda bulunmakta. İşte size eğrisiyle doğrusuyla, altıyla üstüyle nxt..

şaka gibi başlayan bir serüvenin adıdır nxt.23 eylü 2013 te büyük hayallere imza atmak isteyen bir yazılım uzmanı piyasa ilk dijital para sunumunu yaparak fon arayışlarına girer. NXT olarak adlandırdığı bu proje için bağışlar toplarken beklentisi olan 250 btc nin kasım ayına kadar sadece 21 tanesini toplayabilir.Nxt üretimine başlayan girişimci bu bağış yapan yatırımcılarına ürettiği 1 milyar civarındaki nxt yi aktarır ve nxt coin piyasaya sürülmüş olur.

21 btc lik bir hacme sahip olan ve 2013 yıllarında değeri 6000$ olan 1 milyar NXT kripto dünyasının ilk ICO’lardan biridir.Java üzerinde üretilmiş olan kendine özgü yapısıyla nxt son yıllarda cidi yatırım almıştır. Tıpkı bitcoin gibi üretilebilen nxt  madencilik mantığına uygun kazım yapılabilen bir coindir.

Son olarak nxt satın alabileceğiniz platforumlar ve dijital para borsaları aşağıda bulunmaktadır.

Proof of Stake’ (POS) Sistemi ile üretilen bir coindir NXT!

 

 NXT alabileceğiniz ve yatırım yapabileceğiniz borsa şuan için poloniex.com sitesidir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Nxt Coin Nedir ? Nxt Üretiliyor mu ? Nxt hangi sitelerden alınır - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Doktor Kıyamet’ten beklenen küresel kriz ve Bitcoin yorumu Almanya, Avrupa Blockchain Enstitüsünün kurulmasını istiyor “Bu yıl Ethereum için iyi bir yıl olmayacak” Microsoft, Telefonica ile Yaptığı İş Birliğini Genişletti 6 Kasım Ethereum analizi: ETH fiyatı 200 doları geçebilecek mi? Justin Tron Tweet’ledi: BitTorrent Token %16 Yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır