Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

New York Menkul Kıymetler Borsası Bitcoin İşlemlerini Başlatıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » New York Menkul Kıymetler Borsası Bitcoin İşlemlerini Başlatıyor
New York Menkul Kıymetler Borsası Bitcoin İşlemlerini Başlatıyor

© Reuters.  New York Menkul Kıymetler Borsası Bitcoin İşlemlerini Başlatıyor© Reuters. New York Menkul Kıymetler Borsası Bitcoin İşlemlerini Başlatıyor

New York Menkul Kıymetler Borsası’nın (NYSE) sahibi Intercontinental Exchange, New York Times’ın 9 Mayıs Çarşamba günkü haberine göre, müşterilerin Bitcoin satın almasına ve elinde bulundurmasına izin vereceğini açıkladı. Bu hareketle NYSE, bir hafta içinde kriptoya açılacak ikinci Wall Street devi olacak.

New York Times’ın bildirdiği üzere, NYSE sahibi Intercontinental Exchange (ICE), sonunda müşterilerine bitcoin sahibi olabilecekleri ticaret sözleşmelerini sunmayı planlıyor. Haberin yayınlanmasından sonra, bir Goldman Sachs yöneticisi, bankanın Bitcoin vadeli işlemlerini birkaç hafta içinde başlatacağını teyit eden bir açıklama yaptı.

ICE ve Goldman, kripto para birimleriyle uğraşan geleneksel finansın giderek daha büyük bir kısmına hakim olmaya başlıyor. Ayrıca diğer yeni oyuncular arasında, gelecekte bir kripto para birimi ticaret platformu kurmanın gayet açık ve olağan olacağını açıklayan NASDAQ da var.

Pozisyonlar, şu anda manşetlere karşı çıkan endüstri perspektifleri ile çelişiyor. Bu, Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffett’in yorumları gibi. Buffett; bu hafta da BTC’yi “fare zehirine” benzetiyordu.

New York Menkul Kıymetler Borsası Bitcoin İşlemlerini Başlatıyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

New York Menkul Kıymetler Borsası Bitcoin İşlemlerini Başlatıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Wall Street’in Kripto Borsasına Arka Çıkmasıyla Yükselişte Bitcoin’i Unutun: Suçlular Para Aklamak İçin Neden Fortnite’ı Kullanıyor? Çinli Blockchain Şirketleri Sınıfta Kaldı! Firmaların Çoğu Gerçek Bir ”Blockchain” Şirketi Değil eToro’dan Facebook Açıklaması EOS’un kurucu ortağından iddialı Bitcoin öngörüsü Bitcoin’in düşmesinden Bakkt mı sorumlu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır