Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) ikincilikte kalıcı gözüküyor, işte son gelişmeler!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) ikincilikte kalıcı gözüküyor, işte son gelişmeler!
Ripple (XRP) ikincilikte kalıcı gözüküyor, işte son gelişmeler!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple (XRP) ikincilikte kalıcı !!! Kripto para piyasasının pek tat vermediği bugünlerde, kriptoseverleri heyecanlandıran tek kripto para birimi XRP oldu. XRP bu performansıyla Ethereum’u geride bırakıp 2. En büyük kripto para birimi olma unvanını ele geçirmişti ve burada kalıcı olacağa benziyor!!!

Ripple (XRP) ikincilikte kalıcı !!! Yerini kimselere vermeyecek!

XRP, CoinMarketCap‘e göre toplam piyasa değeri açısından yaklaşık 2,5 milyar dolarlık farkla ETH’nin önünde 2. lik koltuğunda oturmayı sürdürüyor.

Ripple XRP’nin yükselişi yavaş ama istikrarlı oldu. Ripple şirketi XRP’nin güçlenmesi için pek çok iş birliği ve ortaklık anlaşması imzaladı.

Yakın zamanda Ripple, CIMB Group ile ortaklığını resmi sayfasında duyurdu:

“CIMB, bölgenin hızlı ve düşük maliyetli uluslararası ödemeler için blockchain teknolojisinden yararlanan ilk bankalarından biridir. Bu ödemelerin tarihsel olarak hem yavaş hem de verimsiz olduğu bir bölgede, daha iyi hizmetlerin sunulması hiç bu kadar önemli olmamıştır. ”

CIMB Group CEO’su yapılan iş birliği ile ilgili yaptığı açıklama:

“Biz RippleNet’in bir parçası olmaktan ve birbirimizin güçlü ve yetenekli yönlerinden yararlanarak verimli bir ortaklık çalışması yapmak için sabırsızlanıyoruz. Bu yenilikçi blockchain çözümü, Uluslararası sınır ötesi işlemlerinde devrim yaratacak. Bankamızda bu yenilikçi yolda Ripple ile beraber yürüyecek. ”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse şunları söyledi:

“Dünyanın dört bir yanındaki bankaların ve finans kurumlarının daha şeffaf, daha hızlı ve daha düşük maliyetli bir ödeme sağladığından blockchain çözümlerine yöneldiğini görüyoruz. CIMB Bank halihazırda yaklaşık 800 şubesi bulunan ve 15 ülkeyi yayılmış dev bir bankadır. Bu dev oluşum şimdi, Ripple’ın blockchain teknolojisine entegre olarak, müşterilerinin aile, arkadaş ve sevdiklerine çok daha verimli bir şekilde para göndermelerini sağlayacak. Yenilikçiliğe odaklanan CIMB, önümüzdeki yıllarda bölgede hakim bir güç olmaya devam edecektir. ”

Ripple’dan son gelişmelerRipple, Asya’nın dev finans şirketi CIMB group’la yaptığı anlaşmanın yanı sıra geçtiğimiz haftalarda, Siam Commercial Bank ile de iş birliği yaptı. SCB’nin Baş Teknoloji Sorumlusu & Operasyon Direktörü, Colin Dinn, yaptığı konuşmada, imzalanan bu iş işbirliği protokolünün her iki taraf içinde çok olumlu sonuçlar doğuracağını defaatle altını çizdi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) ikincilikte kalıcı gözüküyor, işte son gelişmeler! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CFTC BitMEX’i Soruşturuyor 11 Kasım Bitcoin analizi: BTC yükseliş hamlesi başarısız oldu, düşüş devam eder mi? EOS coin burn: 167 milyon dolarlık EOS yakıldı Haftanın Öne Çıkan 5 Bitcoin ve Blockchain Gelişmesi Bitcoin işlemleri son 10 ayın en yükseğindeyken işlem ücretleri düşüyor 30 Ocak Ethereum analizi: ETH fiyatı, BTC’yi takip ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır