Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Kripto Para Borsası, Ethereum Hard Fork’unu Desteklediğini Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Kripto Para Borsası, Ethereum Hard Fork’unu Desteklediğini Duyurdu
Binance Kripto Para Borsası, Ethereum Hard Fork’unu Desteklediğini DuyurduTicari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance, kendi Twitter hesabından yaptığı bir duyuruda yakın zamanda gerçeklemesi planlanan Ethereum hard fork’u için destek vereceğini açıkladı.

Önde gelen kripto para birimlerinden birisi olan Ethereum, Kasım ayında yerini XRP’ye kaptırmasından beri uzun bir süre üçüncülük konumunda yer alıyordu. Ancak son zamanlarda Constantinople hard fork’u sayesinde elde edilen yükseliş, Ethereum’un XRP’yi geçmesine ve yeniden ikincilik tahtına oturmasına neden oldu. 14 Ocak tarihinde gerçekleşmesi planlanan hard fork,  Ethereum ağında yapılan kazımlarda tek bir block ödülünün 3 ETH’den 2 ETH’ye düşürülmesini sağlayacak ve bir çok isme göre bu durum uzun vadede Ethereum için kesinlikle ”bullish.”

Yaptığı iddialı tahminlerle de tanınan Krüger, geçtiğimiz Aralık ayında yayınladığı bir gönderisinde Ethereum’un toplam arzının azalmasından dolayı bu hard fork’un kesinlikle iyi sonuçlara yol açacağını vurgulamıştı.

Ethereum basın saatine göre 153 dolar birim fiyata ve 16 milyar doların üzerinde toplam piyasa hacmine sahip. İkinci sıradaki kripto para birimi %8.90’luk bir yükseliş ile top 10 arasında ciddi bir ivme yakalayan ender kripto para birimlerinden birisi konumunda.

Binance Kripto Para Borsası, Ethereum Hard Fork’unu Desteklediğini Duyurdu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Kripto Para Borsası, Ethereum Hard Fork’unu Desteklediğini Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Macron’dan AB’ye Blockchain Mesajı Dünyanın en büyük bankalarından birinden önemli Ripple hamlesi geldi! Bitcoin 6300 Dolar Bandında 1 Ay Boyunca Kalabilir. Neden mi? Dünya Devi Deloitte, Blockchain’in Önündeki Beş Temel Engeli Vurguladı Sıcak Gelişme: ZRX Dünyaca Ünlü Coinbase’de Listelendi! Ethereum’da uzun pozisyonlar fırladı, Kasım ayı tekrar mı edecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır