Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Maltalı Avrupa Parlamentosu Üyesi: Merkeziyetsizlik, Blockchain ile Daha Güvenli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Maltalı Avrupa Parlamentosu Üyesi: Merkeziyetsizlik, Blockchain ile Daha Güvenli
Maltalı Avrupa Parlamentosu Üyesi: Merkeziyetsizlik, Blockchain ile Daha GüvenliMaltalı siyasetçi ve Avrupa Parlamentosu üyesi Roberta Metsola, Malta’da gerçekleşen Blockchain etkinliğinde Blockchain teknolojisini övdü.

Avrupa Parlamentosu ve Malta’nın kripto paralar ve Blockchain gibi yeni çıkan teknolojileri çok yakından takip ettiğini belirten Metsola, bu iki kurumun da temel amacının bu teknolojilerin kullanımını ‘vizyondan hayata geçirmek’ olduğunu aktardı.

Konuşmasında, DLT ile sağlanacak olan bir merkeziyetsizliğin, çok daha efektif ve güvenli olacağına değinen Metsola, bu merkeziyetsizlik sürecinin de ‘daha güzel bir şey’ olduğunu ifade etti.

Kripto paralar ve Blockchain sektörünü nazikçe regüle etmek gerektiğini belirten başarılı isim, doğru yapılmış ve doğru düzenlenmiş politikalar ile birlikte; bu sektörden çok daha fazla verim alınabileceğini aktardı.

Yeni teknolojilerin artık hemen her gün çıktığını ve bu durumun bir standard haline gelmeye başladığını aktaran Metsola, Malta’nın yaptığı hamleleri ise, ileriye dönük atılmış kaliteli adımlar olarak niteledi ve Avrupa’nın diğer ülkelerinin de buna benzer bir yaklaşım geliştirmesi gerektiğini vurgualdı.

Başta ekonomi olmak üzere artık birçok sektörün büyük bir hızla dijitalize olduğunu ve bunun önünde durmaya çalışmanın beyhude bir çaba olacağını aktaran Metsola, hükümetlerin de bu bilinç ile hareket ederek, gereken dozajda regülasyonları piyasaya entegre etmesi gerektiğini belirtti.

Başarılı isim, bu sayede çok daha güvenli ve kaliteli bir dünya içinde yaşamanın mümkün olacağını ifade ederken, bu teknolojilerin birer politika malzemesi olmaması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Maltalı Avrupa Parlamentosu Üyesi: Merkeziyetsizlik, Blockchain ile Daha Güvenli isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Maltalı Avrupa Parlamentosu Üyesi: Merkeziyetsizlik, Blockchain ile Daha Güvenli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler analist: “Bitcoin bir anka kuşu gibi doğacak ve bu seviyeleri görecek.” ”Bitcoin’lerinizi Cüzdanlarınıza Taşımaya Hazır Olun!” Binance Coin İçin Euro ve Sterlin İşlem Çiftleri Eklenti Ethereum’un (ETH) yüzde 80’i balinaların elinde, peki ETH fiyatı bundan nasıl etkileniyor? İşte ETH hakkında şaşırtıcı gerçekler. Akbank, Ripple ağı üzerinden para transferlerine başladı Coinbase Kripto Para Borsası, Abonelik Modeline Mi Geçmek İstiyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır