Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Analisti Ran NeuNer, Bitcoin’in 2018’de 50.000 Doları Bulacağı Yönündeki Tahminini Geri Çekti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Analisti Ran NeuNer, Bitcoin’in 2018’de 50.000 Doları Bulacağı Yönündeki Tahminini Geri Çekti
Kripto Para Analisti Ran NeuNer, Bitcoin’in 2018’de 50.000 Doları Bulacağı Yönündeki Tahminini Geri ÇektiCNBC‘nin CryptoTrader programının sunucusu Ran NeuNer, daha önce yaptığı açıklamalarda lider kripto para birimi Bitcoin‘in 2018 yılının sonuna kadar 50.000 doları bulacağı tahmininde bulunmuştu. 2018 yılının sonlarına doğru ilerledikçe ve Bitcoin’in değeri de 6.000 dolar seviyelerinde sabit kaldıkça, Ran NeuNer bu tahmininin gerçek üstü olduğunu kabul etmiş gibi görünüyor. Ünlü analist 1 Ekim tarihinde attığı yeni bir tweet ile, bu tahminini gerçi çekti.

CNBC sunucusu Cointelegraph kaynağına yaptığı açıklamada, Bitcoin hakkındaki duruşunu piyasanın mevcut durumundan dolayı değiştirdiğini ifade etti:

”Ayı piyasasında olduğumuz ve hiçbir iyi haberin piyasayı etkilemediği göz önüne alınırsa, Bitcoin’in bu yıl 50.000 doları bulacağını zannetmiyorum.”

Kendisinin bu yılın sonu için alternatif bir Bitcoin fiyat tahminine sahip olup olmadığı sorulduğunda ise, ”bunun çok karışık olduğunu” ifade edip, hayır cevabını verdi. Neuner ünlü 50.000 tahminini ise Bitcoin’in 20.000 dolara çıktıktan sonra 9.000 dolara düştüğü Şubat ayı başlarında yapmıştı.

Bitcoin geçtiğimiz 31 Ekim tarihinde whitepaper’ının yayınlanmasının 10. yılını kutladı ve piyasalar 10 yıl öteye kıyasla ciddi bir ilerlemeye sahip. Kripto para piyasası bir kaç gün önce ciddi kayıplar yaşamış ve 6 milyar dolara yakın değer kaybetmiş olmasına rağmen, bugün 2 milyar doların üzerinde hacim kazandı ve eski düşüşünü bir nebze dengeledi.

Kripto Para Analisti Ran NeuNer, Bitcoin’in 2018’de 50.000 Doları Bulacağı Yönündeki Tahminini Geri Çekti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Analisti Ran NeuNer, Bitcoin’in 2018’de 50.000 Doları Bulacağı Yönündeki Tahminini Geri Çekti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatı %75 İhtimalle 2021 Sonunda 100 Bin Dolar Olacak 40’tan Fazla Merkez Bankası Blockchain Temelli Para Birimi Üzerinde Çalışıyor Popüler Bitcoin borsası Coinbase’de inanılmaz işlem rekoru Mac Kullanıcılarını Hedef Alan Yeni Bir Kötü Amaçlı Yazılım Tespit Edildi! ABD’li Banka Yöneticileri Kripto Paralar Hakkında Konuştular Borç krizine dikkat çeken şirket: Bitcoin, 10 milyon dolar olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır