Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin’in Yaratıcısı: Sadece Bir Avuç Kripto Para Hayatta Kalacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin’in Yaratıcısı: Sadece Bir Avuç Kripto Para Hayatta Kalacak
Litecoin’in Yaratıcısı: Sadece Bir Avuç Kripto Para Hayatta Kalacak

© Reuters.  © Reuters.

Litecoin kurucusu Charlie Lee kısa süre önce Bloomberg’e kripto paraların durumu ve kendi faaliyetleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Lee’ye göre, kripto paraların sadece “bir avuç” kadarı sonunda para olarak kullanılacak ve “bazı kripto paraların öldüğünü göreceğiz”.

Lee çok fazla aldatmaca olduğunu, “kripto paralar içerisinde hiç de kullanışlı olmayan kripto paralar bulunduğunu” ve “bunların değerinin daha da düşeceğini” iddia ediyor. Şimdilerde Lee, daha küçük alım satım işlemleri için genellikle BTC’ye daha hızlı ve daha verimli bir alternatif olarak görülen Litecoin (LTC) ‘nin benimsenmesine odaklanıyor. Kripto alanında yer alan çoğu kimse gibi, Lee, kripto paranın benimsenmesinin başarının gelecekteki yolu olarak görüyor ve yakın zamanda kripto destekli bir cihaz piyasaya süren Tayvanlı akıllı telefon devi HTC ile çalışıyor.

Lee, bu yıl LTC’nin neredeyse tüm varlıklarını satma kararı nedeniyle bazı anlaşmazlıklarla karşılaştı. Bu durum açıkça bir çıkar çatışmasından kaçınmak için yapıldı. Boğa piyasasının zirvesinde az ya da çok satabildiği halde, LTC fiyatlarının kısa bir süre sonra hızla düşmesiyle birlikte çoğu insanın şüphelenmesine neden oldu.

Lee’ye açıklamalarına şöyle devam ediyor: “İnsanlar para kaybeder ve birinin suçlanmasını isterler. Ve bir sebepten dolayı içeriden bilgi aldığımı düşünüyorlar ve bu aptalca. Ben sattığım zaman herkes LTC’nin 1000 dolara çıkacağını düşünüyordu. İnsanlar geleneksel kamu şirketlerine alışkın olduğundan, insanların kesinlikle Litecoin’e olan güvenleri üzerinde kesinlikle bir etkisi olduğunu iddia ederek, eylemlerinin bir çok kimsenin LTC’ye olan inancını yitirmesine yol açtığını kabul ediyor. Halka açık şirketlerin CEO’larından farklı olarak şirketlerin hisselerini arttırmam için bana para ödenmiyor. ”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Litecoin’in Yaratıcısı: Sadece Bir Avuç Kripto Para Hayatta Kalacak appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin’in Yaratıcısı: Sadece Bir Avuç Kripto Para Hayatta Kalacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brezilya’da Kripto Para Vergilendirmeleri İçin Taslak Hazırlandı Bakkt Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri Gelecek Hafta Onaylayacak Bitcoin’de boğalar 9 bin 500 dolarları hedefliyor Piyasa Yapıcı Trading Scavenger Bot (Çöpçü Bot) İle Sizde Kazanın Hindistan Merkez Bankası Devam Eden Dava Sürecinde, Kriptoların ”Para Birimi Olarak” Geçerli Olmadığını İddia Etti Kripto Para Yarışı: İşte Ocak Ayının En Çok Kazanan ve Kaybeden Altcoinleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır