Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Kurucusunun Bitcoin Cash Öngörüsü Doğru Çıktı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin Kurucusunun Bitcoin Cash Öngörüsü Doğru Çıktı
Litecoin Kurucusunun Bitcoin Cash Öngörüsü Doğru Çıktı


Ethereum’un Bitcoin’i asla geride bırakamayacağını (flippening) önceden öne süren, ancak (LTC’nin BCH’nin üzerine çıkacağı) bir dalgalanmanın (flappening) yaşanacağını söyleyen Litecoin kurucusu Charlie Lee’nin öngörüsü gerçekleşti.

LTC, BCH’yi geride bırakarak kripto para piyasasının en değerli yedinci para birimi haline geldi. BCH’nin düşen fiyat eğilimi, pazar değerini 1,4 milyar doların biraz altına düşürürken, LTC’nin BCH’nin değerini geçtiğini gösteren (flappening) internet sitesindeki gösterge, LTC’nin 1,4 milyar dolarlık eşiği aştığını gösteriyor.


BTC – ETH ve LTC – BCH
Lee daha önce LTC’nin BHC’yi geçmesinin (flappening) eninde sonunda gerçekleşeceğine dair bir tweet atmıştı.

BCH, BSV ile arasındaki fork savaşının ardından fiyatta büyük bir düşüş yaşamıştır. Şimdilerde BCH’nin arkasında bir yerde oturmuş , nefesi ensesinde yakın bir takip içerisinde. Yaraya bir de acı eklemek üzere, BSV’nin BCH’nin değerini sıkıntıya soktuğu açıkça ortada.

Kasım 2017’de #2 noktasına yükselen BCH, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin tarafından kutlanmıştı, ancak o zamandan beri ayı piyasası son forkun ardından iç meselelerle uğraşıyor. BCH hakimiyetinin artık sona erdiği ve yavaş yavaş yerini kaybettiği görülüyor.

Kripto para piyasasının yükselen değeri XRP ise son dönemde kazandığı popülerlik sonrasında Ethereum’u geride bırakarak piyasanın bir numaralı alternatif kripto para birimi haline gelmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Litecoin Kurucusunun Bitcoin Cash Öngörüsü Doğru Çıktı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Kurucusunun Bitcoin Cash Öngörüsü Doğru Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

G20 Üyeleri Küresel Bir Kripto Para Standardı İstiyorlar QuadrigaCX CEO’su Ölümünden 12 Gün Önce Vasiyetini Yazmış Wirex ABD’de Genişlendikçe Ripple’ın (XRP) Fiyatı Yükseliyor Ethereum’un Ölçekleme Sorunu Bitcoin İle Kıyaslanamaz: George Hotz Kısa kısa… Bitcoin Cash, Litecoin ve Tron fiyat analizi Trevon James: 2020’de Bitcoin 10 Dolar Olmazsa Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır