Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Piyasaları Dalışa Devam Ediyor, Bitcoin Fiyatı Yeniden 10.000 Dolara Geriledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Piyasaları Dalışa Devam Ediyor, Bitcoin Fiyatı Yeniden 10.000 Dolara Geriledi
Kripto Piyasaları Dalışa Devam Ediyor, Bitcoin Fiyatı Yeniden 10.000 Dolara Geriledi

© Reuters.  Kripto Piyasaları Dalışa Devam Ediyor, Bitcoin Fiyatı Yeniden 10.000 Dolara Geriledi© Reuters. Kripto Piyasaları Dalışa Devam Ediyor, Bitcoin Fiyatı Yeniden 10.000 Dolara Geriledi

23 Şubat günü CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin fiyatı 10.000 Dolar’ın altına, Ethereum fiyatı da 800 dolar seviyesine yaklaştı.

Geçen hafta toplam piyasa hacmi, aşağı yukarı 500 milyar dolara ulaşmıştı. Geçtiğimiz haftadan bu yana toplam piyasa hacmi 430 milyar dolara geriledi. Bitcoin, şu anda 24 saatlik bir sürede neredeyse yüzde 8 düşüşle 10.000 Dolar seviyesinde işlem görüyor.

Ethereum ise 24 saatlik bir sürede %4 oranında düştü ve yazının yazıldığı sırada 840 dolar civarında işlem görüyor.

Ripple ise bu hafta da büyük bir düşüş gördü. Ripple fiyatı, 21 Şubat Cumartesi günü 1.21 doların üzerine çıktı fakat, 24 saatlik bir süre içerisinde neredeyse %10’luk bir düşüşle, şu anda 0.93 dolar civarında işlem görüyor.

Venezuela’nın petrol destekli hükümet kripto parası Petro’nın 20 Şubat tarihinde piyasaya sürülmesinden sonra, ilgi görmeyen ve “terk edilmiş” denilebilecek kriptopara PetroDollar’ın, El Petro ile potansiyel olarak isim benzerliği nedeniyle CoinMarketCap’te bir fiyat artışı görüldü.

Unbelievable: website expired, no commits for 4 years, dev was Bryce Weiner, this abandoned dead shitcoin is pumping just because it has a similar name to the Venezuelan Petro. pic.twitter.com/dgc0lnU7Uw

— dark pill (@DanDarkPill) February 22, 2018

XPD, 24 saatlik bir sürede %34’lük yükselişin biraz biraz altına geriledi ve 0.03 dolar civarında işlem görüyor.

Kripto Piyasaları Dalışa Devam Ediyor, Bitcoin Fiyatı Yeniden 10.000 Dolara Geriledi isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Piyasaları Dalışa Devam Ediyor, Bitcoin Fiyatı Yeniden 10.000 Dolara Geriledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC’ten Bir İlk: Ethereum Token Satışına Onay Çıktı İsviçre Ulusal Posta ve Telekom Servisleri, Kendi Blockchain Platformlarını Kurmayı Planlıyor Waves yükseliş trendi sürer mi? Son 1 ayda yüzde 73 artan Waves’in geleceği. Dijital Para Piyasası Türkiye’in İlk Bitcoin Cinayetinde, Mahkeme Cezaları Belirledi! Bitcoin Boğa Desenleri Çiziyor: Ama Analiste Göre Bu Seviyeler Kırılma Noktaları!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır