Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Değer Kaybetmeye Devam Ediyor – Tether, LTC’yi Geçip, 7. Sıraya Yerleşti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin Değer Kaybetmeye Devam Ediyor – Tether, LTC’yi Geçip, 7. Sıraya Yerleşti
Litecoin Değer Kaybetmeye Devam Ediyor – Tether, LTC’yi Geçip, 7. Sıraya Yerleşti

2/2


2/2


Kripto para piyasalarındaki sıralamalar, bugün bir kez daha değişti ve XRP, Ethereum, Bitcoin Cash ve Stellar değişiminden sonra listeye Litecoin de dahil oldu.

Geçtiğimiz Kasım ayında yaşanan düşüşü fırsata çeviren XRP, daha az düşüş yaşayarak Ethereum’u geçmiş ve piyasa hacmi açısından ikinci sıraya yerleşmişti. Bunun yanı sıra XRP’nin kardeş kripto para birimi olarak görülen Stellar Lumens ise, son zamanların en çok değer kaybedenlerinden birisi olan Bitcoin Cash’in önüne geçmeyi başardı.

Basın saatine göre, ”Bitcoin’in altınının gümüşü” olarak bilinen Litecoin, yedinci sıradan sekizinci sıraya geriledi ve Tether‘in bir üst kademeye geçmesine izin verdi. Stabil koinlerin birbiri ardına piyasaya sürüldüğü 2018 yılı Tether için çok kötü bir yıl olsa da, ünlü kripto para birimi hala top 10 arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 1.851 milyon dolar piyasa hacmine sahip olan Tether, 1.829 milyon dolarlık toplam piyasa hacmine sahip Litecoin ile çok küçük bir fark açtı.


Litecoin Balinaları Aktif
Yeni haber, aslında Litecoin’in bugün içerisinde ikinci kere gündeme gelmesine neden oldu. Bugün erken saatlerde her birinde 300.000 adet Litecoin bulunan tamı tamına 41 cüzdan, toplamda 12.3 milyon adet Litecoin’i bilinmeyen bir cüzdana aktarmış ve kafalarda soru işareti oluşturmuştu. Söz konusu aktarımın yapıldığı saatlerde 31 dolardan el değiştiren Litecoin, şu an 30,78 dolardan işlem görüyor ve görünüşe göre yapılan bu transfer Litecoin için pek bir yükseliş yaratmadı.

Litecoin Değer Kaybetmeye Devam Ediyor – Tether, LTC’yi Geçip, 7. Sıraya Yerleşti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Değer Kaybetmeye Devam Ediyor – Tether, LTC’yi Geçip, 7. Sıraya Yerleşti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Twitter CEO’su Jack Dorsey’den Kripto Para Yatırımı Tanzanya’da Bakan Yardımcısı: Akademisyenleri Blockchain’i Araştırmaya Davet Ediyorum Dünyanın En Büyük Bitcoin Madencilik Merkezi Olması Planlanan Tesis Kapanıyor Eski Japon Meclis Üyesi ve Bankacı: Ripple ve XRP Gelecekte ‘İnanılmaz’ Gelişecek Bitmain’den Bir IPO Denemesi Daha Ripple için olumlu gelişme: SBI Remit, dev finans kurumuyla iş birliği yapıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır