Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasası Ayılar İle Boğuşuyor – Düşüşü Tetikleyen Sebep Ne?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasası Ayılar İle Boğuşuyor – Düşüşü Tetikleyen Sebep Ne?
Kripto Para Piyasası Ayılar İle Boğuşuyor – Düşüşü Tetikleyen Sebep Ne?

2/2


2/2


Bugün sabah saatleri itibariyle kripto para piyasaları genel olarak ciddi bir darbe aldı ve neredeyse top 100 arasında yer alan bütün kripto para birimleri düşüşe geçti. CoinMarketCap verilerine göre ise en büyük piyasa hacmine sahip olan Top 10 içerisindeki kripto para birimleri, %2 ile %5 arasında değişik kayıplar gösterdi. Bunların aralarında istisna olan Litecoin ise, %7 üzerinde düşüş yaşadı ve 2017 yılının Eylül ayından beri görmediği kadar düşük seviyeleri gördü.

Kripto Para Piyasası Darbe Aldı
Bitcoin dün öğle saatlerinde 6.500 doları zorlayacak gibi gözükürken, yaşanan ani düşüş sonrası 6.300 dolar seviyelerine geriledi ve diğer kripto para birimleri de onu takip etti.

Bütün bunlar bir çok kripto para topluluk üyesini şok etti ve hala bir çok kişi bu düşüşün sebebini merak ediyor.

Uzmanlara göre ise düşüş esnasında piyasaları bu denli etkileyecek hiçbir şey görünürde yok. Geçtiğimiz günlerde yaşanan tek bir etki edebilecek olay var ki o da adı sanı pek bilinmeyen Kanada menşeli bir kripto para borsası MapleChange‘in, ( o tarihte) 6 milyon dolar değerinde Bitcoin’inin hacklenmesi oldu.


İlgili haber:
913 Bitcoin Değerinde Hacklendiğini İddia Eden ve Bütün Platformlarını Silen Borsa, ”Exit Scam” Mı Yaptı?

eToro platformunun ünlü analistlerinden Mati Greenspan da, attığı bir tweet ile düşüşün arkasında herhangi bir neden bulamadığını açıkladı.

Kripto Para Piyasası Ayılar İle Boğuşuyor – Düşüşü Tetikleyen Sebep Ne? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasası Ayılar İle Boğuşuyor – Düşüşü Tetikleyen Sebep Ne? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD’de Bitcoin Adaptasyonuyla İlgili Önemli Bir Gelişme Daha XRP ve Skype Ortaklığı mı Geliyor? Bitcoin Google aramalarında bir çok ünlüyü geride bırakmaya devam ediyor 14 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Ripple (XRP) İçin 2019 Fiyat Tahminleri: XRP Yakında Sahneye Boğaları Çıkarıyor! Deloitte personel ödemeleri için Bitcoin’i test ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır