Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Lider Kripto Para Birimi Bitcoin, 2018 Yılında Kaç Kere Öldü?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Lider Kripto Para Birimi Bitcoin, 2018 Yılında Kaç Kere Öldü?
Lider Kripto Para Birimi Bitcoin, 2018 Yılında Kaç Kere Öldü?Lider kripto para birimi Bitcoin, neredeyse her piyasa düşüşünde öldüğüne dair yeni bir iddia ile karşı karşıya kalıyor ve bunu Nobel ödüllü ekonomistlerden, kripto para sektörünün içindeki bir çok analiste kadar bir çok kişi dile getirebiliyor. Tam olarak Bitcoin’in 2018 yılında kaç kere ölü ilan edildiğinin sayısını tutamamış olsak da, 99 Bitcoins isimli internet sayfası, tam olarak bu işe yarıyor.

99 Bitcoins’in aktardığı verilere göre, lider kripto para birimi BTC, 2018 yılı içerisinde tamı tamına 90 kere ölü ilan edildi. Bu rakam aslında 2017 yılında ortaya çıkan 125 ölüme kıyasla çok daha düşük ve umut verici.

Bitcoin Odaklı Google (NASDAQ:GOOGL) Aramaları Arttı
Bitcoin ve kripto para birimleri özellikle geçtiğimiz Kasım ayının ortalarından itibaren inanılmaz bir düşüş trendine girse de, Google verileri aslında Bitcoin odaklı Google aramalarının tam ters oranda inanılmaz bir artış yaşadığını gözler önüne sermişti. 2017 yılının başlarında kripto para birimleri ve Bitcoin hakkında konuşacak kişi sayısı oldukça azken, 2018’in sonlarına doğru geldiğimizde artık neredeyse çevremizdeki çoğu insan kripto para birimlerini veya en azından Bitcoin’i ucundan köşesinden duyma potansiyeline sahip.

Tabii ki bunu en büyük etkenlerinden birisi fiyatlardaki dalgalanma ve 2017 yılındaki 20.000 dolarlık rekor olsa da, bir başka diğer önemli faktör ise finans dünyasının ünlü isimlerinin Bitcoin’i ölü ilan etmesi olarak gösterilebilir.

Nouriel Roubini gibi dünyaca ünlü ekonomistlerin Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında yaptığı yorumlar, reklamın iyisi kötüsü olmaz deyişinin adeta vücut bulmuş hali olarak karşımıza çıkmakta.

Lider Kripto Para Birimi Bitcoin, 2018 Yılında Kaç Kere Öldü? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Lider Kripto Para Birimi Bitcoin, 2018 Yılında Kaç Kere Öldü? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Kendi Kripto Parasını Bu Ay İçerisinde Tanıtabilir PayPal CFO’sundan Bitcoin ve kripto para piyasasına yönelik açıklama Ripple (XRP), XRP yatırımcılarına özel bir teklifle popüler bir borsaya daha eklendi Reddit Kurucusu: Piyasada Sadece Gerçek Kripto Para Destekçileri Kaldı Monero’nu Geliştiricisi Spagni: BAT ve Brave Göründüğünden Çok Daha Merkezi Blockstream Kurucusu: Bitcoin Blok Kapasitesi, Hard Fork Olmadan da Arttırılabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır