Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Paralar, Yatırımcılar Tether’dan Çıkarken, Yükselişte

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Paralar, Yatırımcılar Tether’dan Çıkarken, Yükselişte
Kripto Paralar, Yatırımcılar Tether’dan Çıkarken, Yükselişte


Investing.com – Kripto borsa Bitfinex’teki olası ihraçlar üzerine endişelerin yeniden gündeme gelmesinin ardından kripto paralar, Tether dikkate değer bir istisna, Pazartesi günü genel olarak yüksek işlem gördü.

Bitfinex borsasında Bitcoin %8,26 kazanarak 6.889,20 dolara ulaştı.

Bitfinex borsasında Ethereum ise %7,50 yükselerek 217,01 dolardan işlem gördü.

Poloniex borsasındaki XRP %9,30 artışla 0,46294 dolar olurken, Bitcoin’in fork ürünü ve piyasa sermayelendirmesi bakımından dördüncü kripto para olan Bitcoin Cash, %5,86 kazançla 476,26 dolardan işlem gördü.

Ancak Tether, %4,79 düşüşle Kraken borsasında 0,92950 dolardan alıcı buldu.

Şu an piyasa kapasitesi bakımından en büyük sekizinci kripto para olan stablecoin, CEO’sunu Tether’in ihraççı firması ile paylaşan kripto borsası Bitfinex’in finansal sağlık ve bankacılık ilişkileriyle ilgili sorunlarla uğraştığına dair yenilenen spekülasyonlarla darbe aldı.

Birfinex geçen hafta benzer söylentilere cevap verdi ve tüm iddiaları reddederek borsanın mali bakımdan güçlü olduğunda ısrar etti.

Bazı gözlemciler, Tether’ın düşüşünün diğer kriptolardaki artışı desteklediğini, çünkü yatırımcıların inançlarını kaybederken yatırımlarını dijital para birimlerine çevirdiğini ileri sürdü.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Paralar, Yatırımcılar Tether’dan Çıkarken, Yükselişte - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Amazon ve Netflix Hisselerine Yatırımdan Daha Güvenli 800 Milyon Dolarlık Bitcoin Cüzdanı Yeniden Harekete Geçti Bitcoin’i Yasaklayan Bankanın Çalışanlarından Dolandırıcılık Skandalı Binance CEO’su: Bu Seferki Ayı Piyasası Çok Uzun Sürüyor Belçika’nın Finansal Otoritesi, 14 Kripto Para Platformunu Kara Listeye Aldı! Andorra Hükümeti Akademik Dereceleri Dijitalleştirmek İçin Blockchain Teknolojisini Kullanacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır