Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasası Kan Ağlıyor – 6 Milyar Dolar Piyasadan Silindi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasası Kan Ağlıyor – 6 Milyar Dolar Piyasadan Silindi
Kripto Para Piyasası Kan Ağlıyor – 6 Milyar Dolar Piyasadan SilindiFOMO Anları
Görünüşe göre ayılar bir süredir kaldıkları mağaralarından uyandı ve piyasayı etkisi altına aldı. Maker, Nxt ve Waltonchain dışında neredeyse bütün alt koinler ve kripto para birimleri düşüş yaşadı. Uzun bir süredir stabil devam eden kripto para piyasasının ya aşağı ya da yukarı yönlü kırılma yaşaması bekleniyordu ve beklenen an geldi. Ne yazık ki yükselme gerçekleşmedi ve kripto para piyasasından genel olarak 6 milyar doların üzerinde değer kaybı yaşandı.

Bitcoin ise daha fazla direnemedi ve 6.500 doların aşağısına inip, 150 dolarlık kayıp ile 6.340 dolarlara kadar geriledi. Teknik grafikler ve indikatörler BTC’nin 6.000 dolar üzerinde güçlü bir tutunma yapacağını gösterse de, kripto para topluluğu üyeleri düşüş sonrası adeta şoka uğradı. Fidelity gibi ünlü yatırım devlerinin de piyasaya girmesi sonrası büyük bir kısım düşüş yerine yükseliş beklemekteydi. Piyasa hacmine göre ikinci sıradaki kripto para birimi Ethereum da düşüş yaşadı ve basın saatine göre %3.35’lik düşüşle 200 doların altına geriledi.

En büyük darbeyi alan alt koinler arasında zirveyi Litecoin çekse de, Bitcoin Cash, EOS, ve Cardano da sağlam düşüş yaşayanlardan bir kaçı. %7’ye ulaşan düşüş Litecoin’in Eylül 2017’den beri hiç görmediği bir seviyeye, 50 dolar altına çekti.

Toplam kripto para piyasası hacmi ise %3 civarında düşüş yaşadı ve 6 milyar dolarlık değer ortadan kayboldu. Piyasa basın saatine göre 203 milyar dolar gibi bir hacme sahip.

Kripto Para Piyasası Kan Ağlıyor – 6 Milyar Dolar Piyasadan Silindi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasası Kan Ağlıyor – 6 Milyar Dolar Piyasadan Silindi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nevada Eyaleti 1.000’e Yakın Ethereum Tabanlı Evlilik Cüzdanı Dağıttı! Ethereum, Bitcoin’in Yerini Alabilir mi? 2019-2020 sezonu için en iyi yatırım XRP olabilir Çin’de Bitcoin OTC Ticareti Kıskaca Alınıyor Bitcoin sigortası düşünür müsünüz? Genç Bitcoin milyoneri: Bitcoin öldü, bazı altcoin’ler başarılı olacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır