Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Japonya’da Kripto Para Borsalarından JVCEA’ya Kayıt İlgisi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Japonya’da Kripto Para Borsalarından JVCEA’ya Kayıt İlgisi
Japonya’da Kripto Para Borsalarından JVCEA’ya Kayıt İlgisi

© Reuters.  © Reuters.

Japonya’daki kripto para borsası son dönemde giderek uzayan başvuru vel lisans süreçleri dolayısı ile kritik dönemler geçiriyorlar ve Japonya’da lisans almanın zorluğunu yaşıyorlar. Dünyanın en büyük 4. ekonomisi Japonya’da kripto para borsalarının lisans alma süreçleri çok zorlu geçiyor ve en ufak sorun bile aylarca lisans alınmasının önüne geçebiliyor. Japonya mali yetkilileri ise bu süreci kısaltmanın riskli olabilecek olduğundan dolayı kanunların geçerli olacağını, lisans için her şirketin beklemek zorunda olduğunu ve resmi sürecin dışına çıkılmasının asla ülke için kabul edilemeyecek bir kural olduğunu belirterek, lisans süreçlerinin zorlu olduğunu itiraf ediyor.

Kripto para borsalarının lisans alması daha zor
Japonya Dijital Para Borsaları Derneği (JVCEA) kayıt olan 5 yeni kripto para borsasının olduğu açıklandı. Lisans bekleyen kripto para borsalarını da kabul eden dernek, kripto para borsalarına hukuksal olarak destek sunmak, problemlerin nasıl çözülebilecek olduğu konularında destekler sunmak ile birlikte yasal çerçevede Japonya’da kripto para borsalarının neler yapabilecek olduklarını araştırmak ve bunları ortak bir noktada toplamak için kurulmuş.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Japonya’da Kripto Para Borsalarından JVCEA’ya Kayıt İlgisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Justin Sun’dan Bitcoin ETF ve Bakkt ile ilgili samimi açıklamalar Vitalik Buterin. Kripto para ile fiat para rekabet içinde değildir! Kripto Fiyatları Artıyor, Güney Kore ICO Yasağını Kaldırmayı Amaçlıyor Bitcoin Milyarderi Winklevoss Kardeşler Altcoin Tercihlerini Yaptı Tecrübeli borsacıdan Ripple (XRP) için ‘kötü son’ uyarısı Bitcoin Madencilik Geliri 14 Milyar Dolara Ulaştı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır