Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Uzmanları Son Çeyrekte En Çok Kazandıracak Altcoinleri Paylaştı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Uzmanları Son Çeyrekte En Çok Kazandıracak Altcoinleri Paylaştı!
Kripto Para Uzmanları Son Çeyrekte En Çok Kazandıracak Altcoinleri Paylaştı!

© Reuters.  © Reuters.

Son çeyrekte en çok kazandıracak altcoinleri paylaşan uzmanlar, kripto para piyasasının kötü gidişine rağmen gelecekten umutlarını kesmiyorlar.

Son Çeyrekte En Çok Kazandıracak Altcoinleri Uzmanlar Açıklıyor!Son çeyrekte en çok kazandıracak altcoinleri uzman kişilerden sizin için derledik. Uzmanlar piyasadan umutlarını kesmiyorlar. Neden mi dersiniz? Çünkü yeni ürünlerin başlatılması ve yeni ortaklıklar kurulması gibi gelişmeler blockchain teknolojisinin gittikçe daha çok benimsendiğini gösteriyor. Elbette kripto para piyasası da bundan olumlu etkilenecek. Yazımızda bu konuda uzmanların görüşlerini aktaracağız.

TotalCrypto İçerik Başkanı Thomas Alford, batıda henüz pek fazla benimsenmeyen kripto paraların daha çok enflasyonla savaşan ülkelerde yayıldığına dikkate çekiyor. Aford’ göre bu tür çevrelerde kullanılabilecek en uygun kripto para Nimiq.

Çok bait ve uyumlu bir yapısı var. Direk taracıyıdan kullanabiliyorsunuz. Nimiq kullanıcılarının büyük miktarda veri indirmesine gerek yok. PayNim ayrıca aşırı kolay bir şekilde sadece bir mail adresiyle NIM elde etmelerine imkan sağlıyor. Bu kullanım kolaylığı benimsenme oranını gittikçe arttırabilir.

2018’in son çeyreğinde göze batan bir diğer kripto para Civic (CVC). Civiv, müşteri kimliği ile ilgili sektörde devrim niteliğinde bir özellliğe sahip. Bu nedenle göz ardı edilmemesi gereken bir coin.

Diğer bir kripto para BAT (LON:BATS). Coinbase tarafından listeleniyor olması bile tek başına BAT’ı özel kılıyor. Aylık 4.6 milyon kullanıcısı olan BAT, piyasadaki kötü gidişe rağmen yükseliş trendinde olan bir kripto para.

Bir diğer kripto para platformu MakerDAO ve onun dengeli coini DAI. Ayı piyasasının yaşanması yatırımcıları dengeli coinlere yönlendiriyor. Bu durum apaçık bir şekilde MakerDAO ve DAI’ye ilginin artacağının delili.

Kripto para analisti ve yazarı Jorn von Zwanenburg, Bitcoin hegemonyasının biteceğini düşünmeyenlerden. Ayrıca EOS’un blockchainin ölçeklenme sorununu çözmesi, hesabın kurtarılması, ücretsiz işlemler ve blockchain işleyişi gibi özelliklerin EOS’a değer kattığını söylüyor.

IOTA da ayrıca etkili gelişmeler gösteren bir kripto para. ProjectQubic projesi IOTA’yı daha da zenginleştirmiş. Ayrıca IOTA’nın anlaşma yapmayı planladığı kurumların da olması çok önemli.

Kripto para uzmanı David Olarinoye’nun seçimi Binance Coin (BNB). Binance borsasının Binace DEX’I piyasaya sürecek olması önemli bir gelişme. Borsa kullanıcıları teşvik etmek için BNB’ye talebi arttıracak uygulamalar gerçekleştirebilir.

Kripto para uzmanı Abhimanyu Krishan’a göre Omisego (OMG) en dikkat çeken kripto para. Çünkü kullanımı çok iyi yönetiliyor ve doldurmaya çalıştıkları boşluk bir ülke ekonomisini bile güçlendirebilecek büyüklükte. Krishana göre OMG Asya ekonomisinde bir devrim yaratacak.

ICO Informer kurucusu Matia Dorta’nın son çeyrek tahmini Maker üzerine. Çünkü gittikçe artan oranda dengeli kripto paralara talep var. Maker kripto para DAI’nin bir çeşit ateşleyicisi. DAI yakın zamanda ilk 100 coin arasına girdi. Şu anda 94.sırada. Merkeziyetsiz ve Tether gibi şeffaf. Andreessen Horowitz vakfı MKR’ye 15 milyon dolar yatırım yapmış. Çok ciddi bir oran

Daniel Frumkin’ın seçimi Scorum (SCR). Frumkin Scorum’un bir gün dünya çapında bir spor media platformu olacağına ianıyor. Scorum sporseverlerin bloglarını yayınlayabilecekleri bir platform.

Youtuber Bitcoin Benny bu yıl çoğunlukla kullanım değil güvenliğin ön planda tutulduğunu söylüyor.

Benny bu yılın son çeyreğinde artış gösterecek coinler olarak şunları seçmiş:

Cardano (ADA): Ekip muhteşem, zaman alacak ama geleceği çok parlak bir coin

Stellar (XLM): Harika bir proje. Net bir yapısı var. 2019’da çok büyük bir atılım yapacağına inanıyorum

VerusCoin (RSC): Geliştiricileri çok yetenekli, bir defa ana akım borsaya bir girse patlama yapabilir. Sağlam bir teknolojisi var.

,Ethereum Classic (ETC): Cardano ile IOHK yoluyla bir bağlantısının olması projeye çok fayda sağlıyor. Coinbase’de de listelenmiş.

Polymath (POLY): Eğer vaad ettiklerini gerçekleştirebilirse sınırsız bir rolü olacak piyasada.

Altcoinler hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Uzmanları Son Çeyrekte En Çok Kazandıracak Altcoinleri Paylaştı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kriptolar Boğaya Dönüyor, Bitcoin Son 1 Ayın En Yüksek Değerine Yakın Türkiye’nin İlk Enterprise Blockchain Hackathonu İstanbul’da Gerçekleştirilecek ABD’de Bitcoin Adaptasyonuyla İlgili Önemli Bir Gelişme Daha Wall Street Journal CIO Network: Blockchain Henüz Çok Genç Changpeng Zhao, milyarlarca insanın Bitcoin’in arkasında olduğunu iddia ediyor Bitcoin 10.000$ Seviyesinin Üzerinde Kalabilmek İçin Çabalıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır