Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır
Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır

© Reuters.  Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır© Reuters. Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır

Geçtiğimiz Cuma, kripto odaklı girişim sermayesi şirketinin ortağı olan Blockchain Capital, Bitcoin fiyatının kısa süre sonra “en dip” noktasını bulduktan sonra artmaya devam edeceğini iddia etti.

Bu sene kripto piyasası, bazı masif değişikliklere, yüksek yüzdelere ve düşük seviyelere tanık oldu, ancak geçen hafta piyasalar genel olarak olumlu görünüyordu. Çarşamba günü, TD Ameritrade, tüketicilerin düzenlenmiş bir platformda dijital para birimlerine yatırım yapabilmeleri için ErisX adlı bir borsaya yatırım yaptığını duyurdu. Perşembe günü, kripto para endeks fonu lideri Bitwise Asset Management, Bitcoin ödemelerini daha hızlı hale getirmek için üç yeni ürünü ortaya çıkardı.

Geçen hafta 6,600$‘lık bandı aşan Bitcoin için iyi bir seçimdi. Bitcoin fiyatı pek tahmin edilemez ve çok uçucu olsa da, bazıları geleceğin Bitcoin için parlak olduğuna inanıyor. Spencer Bogart, Bitcoin’in “dip” seviyeyi gördüğünü ve devamında durumun iyi olacağına inananlardan biri.

“En yüksek seviyeden yaklaşık yüzde 70 oranında düşüş yaşadık, bu yüzden bitcoin’in ve pazarın geri kalanının da diplere yakın olduğunu düşünüyorum. Geçen yılın sonuna doğru, boğa piyasasının zirvesindeyken, kötü haberlerin piyasalar üzerinde hiçbir etkisi olmayacak gibi görünüyordu… ”

Kripto uzmanı, piyasanın söz konusu olaylara hızlı tepki vermeyeceğinden emin olmakla birlikte, girilen kurumsal sermayenin, bir sonraki boğa hareketi için basamak taşları olduğunu düşünüyor.

“Biraz zaman alacağımı düşünüyorum, ama bu haberlerin her biri, bir sonraki boğa piyasasında kripto şenlik ateşine atacağımız birer parçadır.”

Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Uzmanı Bogart; Bitcoin Dalgalanmaya Hazır - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ConsenSys Ethereum Kullanarak Teksas Eyaletine Elektrik Sağlıyor Ethereum Tabanlı ICO Projeleri, Aralık Ayında Rekor Oranda ETH Satışı Yaptı! Oyun endüstrisi Blockchain ile çağ atlamaya hazırlanıyor Tom Lee: Bitcoin ve kripto para fiyatı küresel pazarla negatif ayrışıyor XRP 0,72% düşüşle 0,29911 seviyesinin altına geriledi Bitcoin madenciliği devinin Nasdaq’taki ilk günü: Sert yükseldi, sert düştü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır