Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kriptolar Sakin; Bitcoin 6.500 Dolar Seviyesinde Mücadele Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kriptolar Sakin; Bitcoin 6.500 Dolar Seviyesinde Mücadele Ediyor
Kriptolar Sakin; Bitcoin 6.500 Dolar Seviyesinde Mücadele Ediyor


Investing.com – Kripto paralar Salı günü yükseldi, Bitcoin 6.500 dolar seviyesini aşmak için mücadele ediyor.

Bitcoin %0,27 düşüşle 6.557,50 dolar oldu.

Kripto paralar genel olarak sakin iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, bu haberi yazarken, 221 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %0,17 artışla 227,65 dolara yükseldi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan XRP, %1,29 değer kazanarak 0,55818 dolar olurken, Litecoin %0,01 kazançla 60,024 dolar oldu.

Öte yanda, bir Kanada bankası Ontario merkezli borsa Coinsquare ile bir ortaklık kurdu. İsmi verilmeyen banka, platforma mevduatı kolaylaştırmak, para çekmek için yardım edecek ve şirketlere küresel olarak genişleme imkanı sağlayacak. Coinsquare’in yılın sonunda Avrupa’da ve 2019’da Japonya’da genişleme planı var.

Coinsquare CEO Cole Diamond, “bu duyuru, kurumsal üçüncü taraf partnerlerin kripto para işletmelerinde kaderlerini bizim yaklaşımlarımıza bıraktıklarına dair pek çok örnekten birisi,” dedi. “Majör bir Kanada bankası ile bir ilişkiye başlamaktan heyecan duyduk ve bunun bizim kullanıcılarımız için ne anlama geldiği konusunda da heyecanlıyız.”

Diğer gelişmelerde, Ripple’ın xRapid’i yaşıyor. Şirketin söylediğine göre, hizmet XRP’yi uluslararası işlemleri yürütmek için kullanıyor ve finans firması Catalyst Corporate Federal Credit Union işbirliğinin yanında, Mercury FX ve Cualix ödeme sağlayıcıları tarafından da kullanılacak.

Ripple‘ın ürün kıdemli başkan yardımcısı Asheesh Birla, “dijital varlıklar ve onların gerçek kullanım durumuna dair birçok şüphenin olduğu bir zamanda ürünü piyasaya getirme konusunda gerçekten heyecanlıyım,” dedi.

“”Burada, tonlarca değer bulduğumuz ve dijital varlıkları kullanarak müşterilerimize parayı daha verimli bir şekilde kullanmaları için sunduğumuz bir ton değer var.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kriptolar Sakin; Bitcoin 6.500 Dolar Seviyesinde Mücadele Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Piyasasında Artış: Cardano, IOTA, Bitcoin Cash, EOS İyi Durumda ABD’nin Sert Açıklamalarına Karşı Bitcoin Piyasası Rahatlığını Koruyor Avustralya Borsası Blockchain Teknolojisiyle Yeni Adımlar Atıyor Visa Bitcoin ve Kripto Paraya Isınıyor. ”Gerekirse Destekleriz” Reuters’a Göre Dolardaki Artışın Sebebi SEC Komisyon Üyesi: ”Düzenleyiciler Helikopterlerinde Atlamalı”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır