Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum yükseliş için çok beklemedi mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum yükseliş için çok beklemedi mi?
Ethereum yükseliş için çok beklemedi mi?

2/2


2/2

Ethereum yükseliş için meraklılarını oldukça bekletti. ETH şu anda 210 ABD doları seviyesinde işlem görüyor. Son üç gün boyunca ETH tablosunda çok fazla oynama görmedik. Fiyat volatilitesi % 3’ten azdı, bu da Ethereum’a göre oldukça düşük bir seviye.


Ethereum yükseliş trendi başlıyor muKripto pazarı son zamanlarda gerçekten bıçak sırtında ilerliyor. Son fiyat analizlerinden bu yana fiyat seviyeleriyle ilgili çok fazla şey değişmedi, fakat BTC hacminin sürekli daraldığını fark edebilirsiniz.

  • ETH, 206 dolar-205 dolar fiyat bölgesinden güçlü bir destek alıyor. Bu alan uzun vadede direnç yaşadığını bizlere gösteriyor.
  • 200 EMA ve 55 EMA, fiyat seviyeleri desteklenecek birleşik güçler.
  • Satıcılar, bu güçlü destek seviyesinin altında ETH fiyatını kontrol altına alır ve yönetirlerse, fiyatı muhtemelen 192 $ seviyelerine geri çekilir. Fakat ETH bu destek seviyesini korursa, Ethereum yükseliş trendine girer ve yakında çok güzel bir mini-ralli izleyebiliriz.
  • Yukarıdaki durumda, ilk hedef $ 224 fiyat seviyesi olabilir, ancak eğer boğalar güç gösterecekse doğrudan Ethereum yükseliş için 250 dolarlık seviyelerine ulaşır.

Aşağıdaki günlük grafikte ETH’in 200 dolar ile 220 dolar arasında tarihi bir fiyat seviyesinde oynadığı fark edilebilir.


ETH, bu tarihsel destek seviyesinde bir üçgen formasyonu geliştirdi. Şu anda üçgenin apexine yaklaşıyor ve gittikçe yakınlaşıyor. Hacim üçgenin apexine doğru küçülüyor. Ve Ethereum yükseliş veya düşüş bölgesine doğru çok yakında agresif bir hamle yapabilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum yükseliş için çok beklemedi mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 13% düşüşle 4.996,5 seviyesinin altına geriledi Bitcoin Çin’li yatırımcıların aşırı satış baskısından dolayı düşüyor. Ripple’da kısa ve uzun vadeli görünüm neye işaret ediyor? Ünlü analist cevaplıyor Bitcoin Bu Yıl 90 Kere Öldü, Piyasadaki Ölü Altkoin Sayısı 1000’e Yakın Moskova Belediyesi Blockchain Tabanlı Bir Yenilik Merkezi Kurmak İstiyor Ethereum Analizi, Boğaya mı İşaret Ediyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır