Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasası Düşüş Yaşarken, Bu Token Yüzde 150 Artış Yaşıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasası Düşüş Yaşarken, Bu Token Yüzde 150 Artış Yaşıyor!
Kripto Para Piyasası Düşüş Yaşarken, Bu Token Yüzde 150 Artış Yaşıyor!Kripto para piyasası 2018 yılının sonlarına doğru yaklaşılırken ciddi bir dalgalanma yaşıyor ve piyasa hacmine göre top 10 arasında yer alan bir çok kripto para birimi de inanılmaz düşüş ve yükseliş trendinden geçiyor. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in tekrardan 4.000 ve daha sonra 3.800 dolar seviyesinin altına inmesi ile, neredeyse piyasanın hepsi onu takip etti ve düşüş yine hızlandı.

Ethereum ise yaşadığı sağlam yükseliş sonrası düşüşe karşı koymadı ve tekrardan 130 doların gerisine çekildi. Ancak pek bilinmeyen ve alt sıralarda yer alan bir token, basın saatine göre %150 ve üstü yükseliş yaşayarak inanılmaz bir seviyeye yükseldi. CoinMarketCap içerisinde piyasa hacmine göre top 40 arasına kadar girebilen Eternal Token, gün içerisinde %300’e varan yükseliş elde etti ve hala yeşil trendi korumaya devam ediyor.

Eternal Token’in EVOR isimli yeni gelişmesinin mi yoksa klasik bir pump ve dump yönteminin mi söz konusu projede böyle etki yaptığı bilinmese de, yaşanan yükseliş kesinlikle bir çok yatırımcıyı sevindirmişe benziyor.

Basın saatine göre %150 civarında artışa ve 1.70 dolar birim fiyata sahip olan Eternal Token, şimdiden düzeltme yaşamaya başladı ve yakın zamanda elde ettiği bütün kazancı geri verebilir. Bu da aslında projenin klasik bir pump ve dump yöntemi ile yükseldiğine işaret etmekte.

Kripto Para Piyasası Düşüş Yaşarken, Bu Token Yüzde 150 Artış Yaşıyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasası Düşüş Yaşarken, Bu Token Yüzde 150 Artış Yaşıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fidelity’nin Bitcoin Hamlesi Bir Sonraki Boğa Koşusunu Tetikleyebilir Binance, Bitcoin SV’yi Marketinden Kaldırıyor! En son 2017’de görüldü: Bitcoin uzun zaman sonra bir ilke hazırlanıyor Youtube’da Takip Etmeniz Gereken 10 Bitcoin ve Blockchain Fenomeni Google Cloud’a Eklenen Altcoin Yükselmeye Devam Ediyor HTC’nin Blockchain Telefonu Exodus, Ön Satışa Açıldı! Sadece Bitcoin veya Ethereum İle Ödeme Kabul Oluyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır